Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposomra mit adjak ha...

7 hónaposomra mit adjak ha strandolni megyünk?

Figyelt kérdés
Vettem neki fürdőrucit de valahol azt hallottam,hogy még kis pólót is adnak rájuk ha vízbe viszik őket,meg kis kalapot.Naptejet is vettem neki 50 faktorosat vízállót.Nem leszünk kint órákig.

2013. jún. 21. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a vízbe fürdőrucit adtam rá ennyi idősen és kis kalapkát mindenképpen. Mikor kimentünk a vízből akkor kispoló+pelus+kalapka
2013. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úszópelust adok rá a vízbe.De úgysem lesz bent órákig,és be is kenem jó vastagon naptejjel.A kis kalapot én is úgy gondoltam,hogy ráadom.Csak furcsán néztem mikor azt hallottam,hogy kis póló is kell a vízbe nekik...
2013. jún. 21. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Napsütés erejétől és a baba bőrétől függ.


A fiam nagyon fehér bőrű,kis szőke gyerek,rá az 50es naptej is kevés,20 perc elég és leég,így rá én is adok pólót,fürdőnadrágot,és amig kellett,úszópelust.

A lányom rám hasonlit,én könnyen barnulok,ő is,sötétébarna haj,nyár végére szép barna bőr,rá elég a 30-as naptej,és amig pici volt,csak pelust adtam,utána meg kis bikinit.

2013. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kintre mindenképp adnék rá polot, még árnyékban is. Vízben meg úgysem lesz gondolom 10-15 percnél tovább egy 7 hós baba. Mi mindig úgy megyünk, hogy 10-11 óra előtt, vagy 15-16 után legyenek a vízben. Akkor már nem ég le ilyen kis idő alatt, a "csúcs"időben meg amúgy sem szabad napra vinni ilyen kicsi babát.
2013. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk a 9 hónapos fiammal a héten strandon. A medencében úszópelus és sapi volt rajta + jó vastagon bekenve naptejjel. Max. fél óra volt a pancsizás, az is a medence árnyékos részén. Mikor kiszálltunk a vízből egy atlétát adtam rá + a pelus.
2013. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!