Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én adok még mindig...

Csak én adok még mindig (majdnem) kizárólag rugit a 2,5 hónaposomra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tartom komfortosnak a farmer vagy kordnadrág+pulcsi kombó megoldást.Volt egy 2részes együttesünk,ami bár csak pamut talpas naci és patentos,kapucnis darabokból állt,de utáltam,ha a ruha pillanatokon belül a nyakában volt a fiamnak.Így szinte csak a nadrágot használtam a hosszú ujjú bodyval.

A majd 2 éves lányomra is csak a nagy melegben adtam pólót,amúgy csak body volt rajta.

Tudom,hogy szép a divat,de annyira nem találom praktikusnak.


Tuljdonéppen ez most legfőképpen azért piszkálja a csőrömet,mert szoktam néha vásárolgatni a Vaterán és a ruhacsomagok között mindig csak nadrág+pulcsi+póló tartalmú csomagokat találok.

Más is van így,vagy ez csak az én "fóbiám"?


2011. dec. 1. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia

nem a te fóbiád!

A fiam novemberi, kb 6 hónapos koráig csak body+ rugit adtam rá, mert úgy voltam vele, h a pocakját ne szorítsa semmi, és a dereka, háta ne legyen kinn. Akkor jött a jó idő, elég volt a body+nadrág. Addig hordott bodyt, amíg szobatiszta nem lett. ÉS legtöbbször kantáros nadrág volt rajta.

A lányom februári születésű, ő hamarabb kapott nadrágot, de amennyire tudtam az első pár hónapban kerültem azokat a ruhákat, amik a pocakján gumisak voltak.

2011. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek azzal hogy pár hónapos gyerekre rugdalódzó, később meg ameddig pelenkás body. Az a leg prkatikusabb ez tök egyértelmű :)

Persze nekünk is volt és van sok csini divatos ruhánk amikben örömünket leltük, de pici korban minden más ruha "macerás" volt a rugin kivül mert felcsúszott, mindíg igazgatni kellett, megnyomta a gyatagumi, lerugta a zoknit stb. Nyáron meg tök jó a poló de mindenkor máskor a body az egyetlen amiben nem féltem a 2 éves kislányom derekát...

2011. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

SZia:)

Nem vagy egyedül ezzel..igaz az én kislányom már 8 hós de még most is sokszor van rajta rugi.

Egyetértek,hogy nagyon csinos kis összeállítások vannak,az én lányomnak is..tunika+legings stb..de bevallom én is jobban szeretem rajta a rugit:)

Nincs ki a dereka,nem húzódik,csúszik össze-vissza kényelmes szerintem.

olvastam ,hogy sokan azért nem kedvelik,mert a baba kihúzza a lábát belőle..én ezt úgy oldottam meg,hogy egy nem szoros gumijú zoknit adtam rá és az szépen ott tartotta a lábikókon:)

Szóval én még a most is vásárolok rugit a kiscsajszimnak:)

2011. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kisányom 6 hónapos és rugdalozót hord mindig, Orvoshoz, tanácsadásra is abban megyünk
2011. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat!Már egy kicsit azt hittem,hogy csak én gondolom így.

Most hogy lassan 3 hónapos a fiam,így már van 2 kantáros nacija,de csak bodyval adom rá.A most 23 hós lányom még mindig csak bodyt hord.Nagyon csinosan fel tudom már öltöztetni,de a praktikusságot jobban szeretem.

Tényleg olyan szép és uki ruhákat lehet már venni,de mikor ma átnéztem a fiam szekrényét,rájöttem,hogy egy nadrágot sem hordott,ezért nem volt szívem ráadni a kellemetlenség végett.

2011. dec. 1. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én 16hónapos fiamra naponta adok még rugit :) Éjszakára mindenképpen,de sokszor nappal is abban van,az a legkényelmesebb.Utcára-vendégségbe adok több részest rá,de ha anyáéknál,párom szüleinél vagyunk,van hogy oda is rugit adok rá.Én elvagyok a több részesekkel is,igaz fiúknak azért nincsenek annyira "csicsás"dolgok-kiegészitők,de nekik is lehet kényelmetlen,pláne kicsi korban,ahogy te is irtad,felcsúszik nekik,pláne mikor kúszni-mászni tanulnak.Még pici volt,éjjel-nappal rugiban volt,természetesen nem ugyanabban :).
2011. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
off: a rugi csomagok nem a ruhacsomagok között van hanem a rugik között, én is oda szoktam feltenni ;)
2011. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az én fiam 5,5 hónapos és kizárólag rugit adok rá, van úgy, hogy elmegyünk valahova és akkor kap esetleg egy kantáros nadrágot body-val és pulcsival, de az esetek 95%-ban rugit kap. Szerintem ez kényelmes neki, nincs kint semmije és könnyen mozog benne, meg én nem tudom de egy pár hónapos babára farmert adni elég gáz. Bár ez az én véleményen
2011. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én még a 9 hónaposomra is sokszor adtam,sőt abban alszik most(17 hónapos)
2011. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lányom már majdnem 3 éves és éjszakára rugdalózót adok rá, nappal pedig body van rajta, igaz nincs összepatentolva, mert ő már bilizik, de még így is hosszabb a dereka, mint egy trikónak, vagy pólónak.
2011. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!