Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti milyen fürdőruhába...

Anyukák, ti milyen fürdőruhában mentek strandolni, bikini, egyrészes, vagy tankini?

Figyelt kérdés

A kérdésem igazándiból azoknak szól, akiknek maradt szülés után egy kis súlyfeleslegük.

Nekem maradt a hasamon,fenekemen.... így bikiniben nem szívesen mutogatnám majd magam. Nektek milyen van?


2011. jún. 7. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
tankinim... csak a hasamon maradt sok, azt el köll takarni .:P
2011. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tankiniben megyek majd. Nekem nagyon sok a terhességi csík a hasamon.
2011. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tavaly februárban szültem. Tavaly nyáron tankiniben voltam strandon. Maradt egy kevés pocak is, meg csíkos is volt eléggé.

Idénre szinte teljesen elhalványodtak a csíkok, a pocak is kisebb lett (nem szűnt meg teljesen, de ez "már belefé"), úgyhogy szerintem idén bevállalom a bikinit.

De azért meg van még a tankinim is! :)

2011. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem súlyfelesleg nincs, de nekem nem is csík van a hasamon, hanem a csíkok alatt valahol van hasam, csak ki sem látszik alóluk :) Szóval tankinit kell beszereznem.
2011. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:-) Akkor én is tankinit veszek majd!:-)
2011. jún. 7. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy csíkom van, de az kb. 15 centi hosszú - sajnos sürgősségi császárom volt, függőleges vágással. Így sajnos nem kérdés, a bikinijeim mennek a tesómhoz, nekem meg marad a tankini.
2011. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én letojom a csíkokat, nem szégyellem. marad a bikini
2011. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szerencsésnek mondhatom magam, két kis kb. 1 cm-es csíkom van és azt is eltakarja a bikini bugyi vonala. Szóval én bikinibe megyek.
2011. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!