Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett már valaki "utángyártott"...

Vett már valaki "utángyártott" adamo hintához hasonló hintát ami nem az eredeti gyártótól való? Mi a vélemény róla? Van olyan jó?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert a neten találtam 8500 Ft-rt az eredeti meg 15000 Ft
2009. okt. 12. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én tettem már fel ilyen kérdést, olvasd át a válaszokat. Én is ilyet akartam venni a neten, de végül úgy döntöttünk hogy nem adok ki ennyi pénzt érte. az én kisfiam 5 hónapos lesz, és nem szereti ha valamiben feküdni kell, és nem lát ki. Még ülni meg nem tud, addig megy csak itt állt volna, és lehet hasznát sem vesszük. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2009. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ügyeskezű varrónő a töredékéből kihozza. Nekünk anyósom varrta. De hogy az eredetitől mennyire különbözik arról fogalmam sincs. Ránézésre olyan:)
2009. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!