Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben vigyem 7 hós babámat az...

Miben vigyem 7 hós babámat az unokatestvére kersztelőjére?

Figyelt kérdés
Nem akarom "túlöltöztetni" sem, végül is most nem ő lesz a középpontban, de azért csinosnak kellene lennie, nem?
2009. okt. 12. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiben sétálni viszed.Miért kellene neki "alkalmi" ruha?Nem divatbaba,csak egy kisgyerek.
2009. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én biztos kicsit azért kicsípném őt is:)

Nekem lányom van, mi ünnepi alkalommal szoknyát veszünk (kordbársony, vagy farmer szoknya) és egy csinosabb felsőt. De van 1-2 egész ruhánk, direkt ilyen alkalmakra. Ha fiú, vehet valami vagány inget, egy kord gatyóval... Lehet, hogy hülyeség, de szerintem igen is érezzük ünnepnek az ünnepet, ehhez hozzá tartozik, hogy lélekben, és testben (ruhában) is felkészülünk.

2009. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem divatbaba, de azért mégiscsak egy templomba viszem.....
2009. okt. 12. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én harisnyát, topánkát, hosszú újjú bodyt egybe ruhát (bársony vagy farmer,plüss)adnák rá, nem fehéret, kéket vagy bordót, alkalmiba öltöztetném. + kabát és pléd. Én bárhová megyek a lányommal kirittyentem, olyan jó amikor dícsérik, és igen is, szeretem öltöztetni az én "Babám"! :D
2009. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen , én is így gondolom, legyen ő is csinos, hiszen ünnepekkor mi is szépen felöltözünk.Legalábbis nekem gyerekkoromból os vannak ilyen emlékeim.Köszi!
2009. okt. 12. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!