Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos babamnak kb.1.5...

5 honapos babamnak kb.1.5 hete kezdem el bemutatni a gyumiket. Es mostanra mar megeszik 2 gyumolcsot is. Normalis ez? Nem lesz baja? Vagy csak jo etvagyu?

Figyelt kérdés
Megeszik pl. egy alma-banant vagy alma-barackot.Nagyon jo izuen eszi nagyon tetszik neki.Szinte alig van idom a kanalba tenni a kovetkezo falatot mert mar kirepul a szekbol.Nem gyozi kivarni.Csak 10 oraira adom neki.Szerintetek?Kaki van rendesen.Allaga fugg attol mit eszik.De nincs vele gond.
2009. okt. 13. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és örülj neki hogy szereti a gyümölcsöket, hiszen tele vannak vitaminnal. Nekem is ilyen jó étvágyú a lányom, örülök is neki :)))))
2009. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy jó étvágya van.Tegyél a gyümölcsbe kekszet,akkor hamarabb jóllakik.És délután is adhatsz neki.Vagy délben főzelékeket,behabarva,esetleg husival.
2009. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem korai még neki...? még csak 5 hónapos és most kóstoltatja vele...szerintem a főzelékkel és húsokkal várj még
2009. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is nagyon gyümölcsös lett már az elején, nagyon szereti én is azt gondoltam az elején, hogy sok lesz neki. A főzelékkel viszont nem mindig boldogulunk a mai napig sem, szívesebben eszi az édesebb gyümölcsös főzeléket, akár bébiételben, akár én főzöm mint a zöldségeset. De gondolom azért, mert a gyümölcsöket pici korától imádja.
2009. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A én 7 hónapos lányom is imádja a gyümölcsöket.

Tök fölösleges kekszet, meg ilyeneket belerakni, főleg egy 5,5 hónaposnak.

Nekem tegnap azt mondta dolik, hogy ababpiskótát se adjak a lányomnak, mert tojás van benne.

A főzelékeket viszont nem eszi meg, ma brokkoli-krumplit próbálta, hát az a pofát látni kellet volna.

Holnap odaadom neki a mardékot, de teszek bele neki szőlőlevet.

2009. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!