Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babam 5honapos. Anyatejes....

Babam 5honapos. Anyatejes. Szeretnek adni neki gyumolcsot-kapott is almat, oszibarackot-de nem akarom az anyatej helyett adni. Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Ilyenkor még csak kóstoltatsz.Mindig szopi előtt kell egy pár kanállal adni.Az 1. étkezést ráérsz még 2-3 hónap múlva kiváltani.

Egyébként miért kezded ilyen hamar?Hisz szoptatsz.Nekem lett volna tejem akkor biztos nem kezdem el 4 hónaposan! :) De mindegy is, mert te látod a babádon, hogy felkészült-e.Értem azon, hogy már nem elég neki a tej, meg hasonlók.

2011. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

8 hósan az első étkezést kiváltani?inkább 7 hósan...nekünk kisfiamnak nagyon izlett minden,igy annyit evett h hamar kiváltotta a tejet...


de ha a kérdező nem akar étkezést kiváltani,akkor a szopi után adjon gyümit.

2011. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Félreértetted első válaszoló a kérdezőt, nem tej helyett akarja adni a babájának a gyümölcsöt, csak kóstoltatni akarja, néha adni neki. De egyben válaszoltál is neki, hogy szopizás előtt kell.
2011. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értettem félre. :) Csak körül írtam..

Egyébként azért írtam 2-3 hónapot, mert pl nálunk már 1 hónapja ki van váltva 3 étkezés.Ismerősömnek is 8 hónapos a gyereke, és 1 is alig van.Szerintem ez gyerekeknél változó...

2011. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
5 hónaposan nem kell kóstoltatni még, elég az anyatej. Nincs még felkészülve a gyomruk, hogy feldolgozzák! És igenis számít az az egy hónap! Sokat!
2011. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A csaladom megorjit ezzel hogy adjak a gyereknek mast is mint anyatej,es hogy annakidejen mar en miket ettem.Szoval befolyasoltak!
2011. szept. 1. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem tápszeres a babám.Nekem el kellett kezdenem 4 hónaposan a hozzátáplálást, de akkor is csak sima vaníliás tejpéppel.Ezt kapta 1 hónapig.Ha anyatejes lett volna, akkor biztos nem teszem.Ne engedj a nyomásnak!!Azt tedd amit TE jónak látsz.Ha a babád teljesen jól el van még az anyatejeddel, akkor ez az 1 hónap már semmit nem számít.Ha nincs jele annak, hogy igényel több táplálékot, akkor ezzel az egész dologgal ráérsz.

Amúgy a hozzátáplálást levekkel szokták kezdeni.(almalé,őszilé).Ha esetleg még is bele vágnál.

2011. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!