Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Év elején született babák...

Év elején született babák anyukái! Tudom egy kicsit korai a kérdés, de tanítjátok a babátoknak a télapót vagy a mikulást?

Figyelt kérdés
Kisfiam Mikuláskor lesz 11 hónapos. Értheti már ő hogy jön a télapó és hoz neki ajándékot? Vagy nem?
2009. okt. 13. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyanról kellene beszélnem, amit/akit nem látott, fogalma se lenne róla, hogy miről van szó-szerintem. Anya, apa, nemszabad, éhes vagy, mutasd pl. az orrod-ezeket megérti, dehogy a Mikulást? Tuti nem.
2009. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyém még ezeket sem érti (szerintem). De én mondogatom, hogy ha ilyen rossz akkor virgácsot hoz neki a mikulás. :p

8 hónapos.

2009. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tanítani nem tanítom,de meghagyom neki ezt az örömet,mint minden gyereknek.11 hós lesz akkor már ő is.elmegyünk nagykarácsonyba is,és van mikulásos badyja is.nagyon nemfogom túlspirázni,de tudjon róla.mint húsvétkor a nyuszit is.én még ma is mikulásos vagyok pedig elmúltam már 30.tudom,hogy nincs,mégis van,ott bent,és igy nevelem a fiam is.
2009. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk múltévben majdnem 2 évesen sem igazán értette miért kell a mikuláshoz odamenni, a többiek miért énekelnek, stb. A gyertyás világítás a lelógó díszek jobban érdekelték. Amúgy sokat énekeltem meg furulyáztam neki alap karácsonyi dalokat. Idén majdnem 3 éves felé közeledve tudja hogy jön decemberben a mikulás és hoz ajándékot a jó gyerekeknek. A mikulássapkás fényképezést ne hagyjátok ki! :) De télapóhoz vinni felesleges. Oviban ugyis megtudja hogy nem létezik.
2009. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 18 hónapos volt tavaly. Halgattunk mikulásos dalokat, de csak amiatt tetszett neki, mert gyerekek énekelték. Van egy pár mikulásos, betlehemes meséskönyve, azt majd idén is elővesszük. De túl sokat még most sem jelent neki szerintem. Mi voltunk tavaly a Mikulásnál, de nem hiszem, hogy egy életre szóló élmény volt neki. Táncolt amikor a gyerekek énekeltek aztán mivel majdnem utoljára kapta az ajándékot már nagyon mehetnéke volt. Persze érdekelte, hogy a többiek milyen csomagot kaptak, de mikor megkapta a magáét már nem is volt kíváncsi, hogy mi van benne.
2009. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Valahogy így gondoltam én is, hogy nem nagyon értené még most.

2009. okt. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!