Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet furcsa kérdés de Ti...

Lehet furcsa kérdés de Ti vesztek valamit a babátoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Én megpenditettem a férjemnek hogy kéne venni a kis Kincsünknek is valami jelképest a fa alá,és egész meglepő módon belelkesedett tőle:-))Úgy örültem neki hogy igy gondolja mint én,csak azt nem tudom mi lehetne ez a kis ajándék.Van más is akinek megfordult ez a fejében?17+3hetes vagyok.
2009. dec. 9. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

szerintem ez hülyeség, nekem eszembe sem jutna, már bocs.

még meg sem született, milyen az már, hogy nincs ott a baba, de kap ajándékot.

szerintem felesleges

2009. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos gondolat. Gondolom csak vmi jelképes dolgot vennétek. Pl vmi fürdető játék, vagy cumi, vmi ruhácska? Tuti én is vennék, csak még a 8.hétben vagyok és babonából még 1 body-t sem veszek. Ari gondolat!!! :)
2009. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Persze nem nagy dologra gondolok,csak valami kicsire.Nem vettünk még neki semmit sem mióta babás vagyok,mások már ilyenkor bevásárolnak.Ezért is gondoltam erre...
2009. dec. 9. 13:29
 4/18 anonim ***** válasza:
En sem veszek neki semmi majd ha meglesz,bar szamitasom szerint addigra meg kell hogy legyen,de utana meg nem lesz ido mert lehet meg a korhazba leszunk.
2009. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mi veszünk, és ez egy tök aranyos ötlet:)

Söt, mi úgy beszéltük meg a párommal, hogy egymásnak semmit, az lesz a karácsonyi ajándékunk, hogy a babának bevásárolunk:)Kis rucikat,bébijátékokat, amire szüksége lesz.Biztos jó érzés lesz látni a fa alatt őket:)

2009. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem,jó dolog.Miért ne tennéd,hisz csak róla beszélsz,és a gondolataid is szinte csak körülötte járnak.Én a harmadik gyermkemet várom(15h) ,de a két nővére már készített naki ajándékot.
2009. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi egymásnak nem is,csak a babának vásárolunk karácsonyra!
2009. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Örülök hogy mások is gondolkodnak igy mint mi,igaz hogy még a pocakban van de Ő a Miénk!Nagy dologkat majd jövöre veszem meg,szintén babonából.
2009. dec. 9. 13:48
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2009. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi vettunk apaval egy zold karacsonyfara akaszthato uveg gombot amit szet lehet nyitni es zenel. Belul mind a ket felebe kepet lehet ragasztani egy kis uveg ablak moge. Az egyik felen a babank 26 hetes uh kepe van a masik felen meg en a pocakommal. A gombre rairattuk ezust gravirozassal, hogy 2009 Karacsony. Szerintem, ha ugy erzitek mind a ketten, hogy kell egy kis meglepi a pocaklakonak akkor nyugodtan vegyetek neki valamit. Mindenki mashogy gondolkodik es erez. A lenyeg, hogy nektek jo legyen. Boldog Karacsonyt!
2009. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!