Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyümölcsöt egy rendes...

A gyümölcsöt egy rendes étkezésre adjátok vagy csak nasinak két étkezés között?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy hogyan kéne csinálni pedig már 8 hónapos a babám sok mindent eszünk. Én egy étkezés helyett ill. egy rendes étkezésre adom neki.

Lehet, hogy azért nem hízik?

Ti hogy csináljátok?

Ja, és a dobozosra is az van írva, hogy desszertként szolgál.


2009. okt. 13. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az en babam is 8 hos es tizoraira adom,de szoktam keverni vagy Danoninoval vagy babapiskotaval, igy laktatosabb.
2009. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az enyém úgy eszik, hogy reggel 8-kor tápszer, 12-kor főzelék, 4-kor gyümölcs vagy tejpép és este 8-kor tápszer, ill. egyszer még kel éjjel is enni akkor természetesen szintén tápszer.

Szóval nálunk nincs olyan, hogy tízórai. Így jó szerintetek?

2009. okt. 13. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a 4 étkezés kevés, még egy étkezést be kéne iktatni napközben. A gyümölcsöt adhatod rizzsel is vagy tejpéppel, úgy laktatóbb.
2009. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 hósak vagyunk. 6-7 körül szopi. 9 fele tízórai gyümölcs,néha babapiskótával, joghurtal, túróval. 12 fele főzi, 4 óra fele főzi, gyümi, rizs vagy gríz. 7 fele szopi és alszik.Délelőtt, és délután szopizik még,mert úgy alszik el.
2009. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó, ahogy csinálod, csak még egy étkezést a délutánba be kellene sűrítened. 5 étkezés kellene napközben. És akkor leeht nem is kelne éjjel. 12 után próbálj 15-kor tápszer, 18-kor gyümölcs és 20-kor tápszer. És akkor lehet aludna is egy nagyot :-)
2009. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálok akkor még egy étkezést benyomni délutánra.
2009. okt. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!