Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelt már valaki a babájának...

Rendelt már valaki a babájának ebayről, Angliából? Többi lent

Figyelt kérdés

Kinéztem a kisfiamnak egy triciklit, meg szeretném rendelni, de nem postázzák csak Angliába. Egyik ismerősömet kértem meg,aki ott él kint,hogy vegye át, és küldje nekem tovább. Szerintetek hülyeség? Egyátalán aki rendelt már ilyen messziről, megérte, szép termék érkezett?

Sokkal olcsóbb kint használtan,mint itthon, kb. harmada annyi.


2013. jún. 24. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mennyibe jönne ki a tricikli.Angliából futárral érdemes haza küldeni.

Itt van pl. egy futárszolgálat árdijai:

[link]

Lehet,hogy vannak ennél olcsóbbak is nem tudom.Keress rá a neten:)

2013. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én igaz nem babacuccot, de mást rendeltem és elégedett voltam. Ráadásul ebayen Paypallal lehet fizetni, ami nagyon jó! Egyszer egy vaterás eladó átvert, de hál istennek pont Paypallal fizettem és panaszkodtam a paypalnál és levették a pénzt az eladó számlájáról és visszautalták nekem. Szóval ilyen szempontból nagyon biztonságos. Én ajánlom, persze nézd meg az eladó minősítését.
2013. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!