Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen itatóból issza az egy...

Milyen itatóból issza az egy év feletti gyereked a vizet/üdítőt?

Figyelt kérdés

Nekem a 15 hónapos lányom még mindig nem iszik egyedül. Megfogja és hozza nekem az itatópoharát.Nem tudja megdönteni annyira, hogy jöjjön neki belőle. Arra gondoltam, hogy rossz lehet az itató kialakítása, mert nagyon meg kell dönteni, hogy jöjjön belőle.Ilyen:

[link]


2013. jún. 24. 18:05
1 2
 1/15 Kerria ***** válasza:

Ezek a csőrösek nem jöttek be a lányomnak :( Hétvégén vettünk egy szívószálasat, és az nagyon jól szuperál.


Az ára miatt húztam a számat, de Férjem azt mondta ez jó lesz... és még vehető pluszban szívószál hozzá, ha elhasználódna. Meggyőzött! Nem bántam meg:

[link]

2013. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igen van ára.. Kérdeznék róla egy pár dolgot.Milyen az ivós része, mert még nem láttam élőben ilyet. A szívószál bele van építve? Van rajta kupak?Ezt nem kell annyira megdönteni, hogy elérje az innivaló a szelepet?
2013. jún. 24. 18:24
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyanból iszik a 1,5 évesem amit belinkeltél, az a legújabbja. Van szívószálasunk is: [link] azt is szereti, meg ilyen is:

[link]

Meg ilyen is:

[link]

Ezek mind bejöttek. De ha nem akarja emelni, akkor lehet tényleg a szívószálas lenne nektek a legjobb megoldás, annál pont azzal csinál rosszat, ha emeli :)

2013. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kerria ***** válasza:

Szívószálasat egyáltalán nem kell emelni.

Nagyon puha, vastag gumicső a teteje, amit szív... eleinte talán azzal lehet gond, mert 18 hónapos kortól ajánlják, hogy sok folyadékot szív...meg kell tanulnia. Ez az egyetlen negatívum, amit tapasztaltam,de pár kuc-kuc és már megy is.

A teteje elcsavarható, ilyenkor a gumicső elhajlik, így utazáshoz is szállítható. DE ami nagyon tetszett a kialakításában, ha nyitva van a gumicső, akkor sem csöpög. Ráztam fejre állítottam, és egy csepp víz sem jött ki... ilyenkor a csőrösök már megadták magukat. Kérdezz nyugodtan, ha privátban írsz egy e-mail címet, akkor akár fotót is küldhetek a részeiről. Este ha lefeküdt kislányom úgy is el kell mosnom, így egy fényképezés még nem árthat :) akkor talán jobban látható...

2013. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sima csöpögésmentes itatópohárból. A Tescóban vettem, micimackós, nem emlékszem mennyibe került, de nem volt drága. Nagyon szeret belőle inni, viszi magával, kap rendesen a pohár, de nagyon strapabíró.
2013. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálunk ezek a csőrös meg cseppmentes meg tanuló poharak kimaradtak.

Fél nap az ivással ment el, de egy mezei kétfülű gyerekbögrével kezdték a gyerekeim, 2,5éves a kicsi lányom, és biztonsággal issza a hagyományos kerámia bögréből az innivalót bő egy éve.

2013. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pohárból.
2013. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor lényegében ez olyan elven működik, mintha egy sima szívószál egy pohárban. :) Tök jó, de ha mégis megemeli akkor sem folyik. 2 fajta szívószálas van.

[link]

[link]

Amit te linkeltél kedves első az is szívószálas? Abban nem látom, hogy végigfut a szívószál.

Ez az?

[link]

Ha megteszed, hogy lefényképezed a részeit azt megköszönöm

:) Küldök egy e-mail címet :)

2013. jún. 24. 19:09
 9/15 anonim ***** válasza:
[link] teljesen csöpögés mentes,1 éves kora óta egyedül iszik belőle! olvass utána,nagyon sokan ajánlják....
2013. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Normális pohárból.
2013. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!