Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig volt mesefigurás...

Meddig volt mesefigurás függöny a gyereked szobájában? Mikor "nőtt ki" belőle?

Figyelt kérdés

Lányomnak (másfél éves lesz) keresgélek már régóta függönyt, de olyan nagy az ablak a szobáján, hogy vagy kicsi ami tetszik, vagy nagyon drága lenne. Most találtam egy árban és méretben elfogadható Minnie egereset (egyelőre ez a kedvenc meséje). Viszont nem tudom meddig tetszene neki, nem szeretnék 1-2 év múlva újat venni.

Nektek mikor kért "felnőttesebbet" a gyereketek?


2013. máj. 13. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is a Minnie egér a kedvence de ugyan abból a megfontolásból mint amin most Te gondolkozol egy egyszerű halvány sárga függönyt vettünk neki és vettünk még hozzá függöny díszeket is.Így mégsem egy sima kis fügyöny hanem kis pillangók is vannak rajta:-)))
2013. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk eleve nem lesz mesefüggöny. Fehér függöny van a gyerekszobában és a sötétítő mintás, nagy bordó virágos. Eleve is ez volt a függöny, amikor a hálónk volt és ez is maradt. Praktikusabb így, mint néhány évente cserélgetni.
2013. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két év múlva csak tudsz már venni egy sima függönyt. A Minnie egereset meg el lehet adni, ha más nem.

Amúgy nálunk úgy 10 (!) éves korig semmi baj nem volt a mesefigurákkal. Ha a tv-ben meg is unták, az nem jutott eszükbe, hogy szedjük a falról/függönyről bármiről.

2013. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neki is fehér függöny van (csináltam rá díszeket), a sötétítő viszont nagyon nem odaillő, azért szeretném lecserélni. Eredetileg virágosat szerettem volna, de sehol nem találok olyat, ami szép is lenne, elég hosszú is, és nem 30-40 ezerbe kerülne....
2013. máj. 13. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem volt gyerekmintás függöny a gyerekszobában és nem is lesz. Szerintem teljesen felesleges, elég mesekép van a falakon, a függöny "sima".
2013. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk micimackós volt, 3 éves korában cseréltük le, sima fehér függöny van középen két oldalt pedig virágmintás van kikötve, ez már így kortalan, és olyan vidám hangulatú, nagyon feldobja a szobát :)
2013. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!