Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ehet a baba görögdinnyét?

Mikor ehet a baba görögdinnyét?

Figyelt kérdés
És paradicsomot,úgy,ahogy van,magokkal?
2013. jún. 24. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

Görögdinnyét amikor már eszik (magok nélkül persze), egyik gyerekemnél olyan 7 hónaposan már adtam, mert akkor volt szezon, paradicsomot egy év fölött.

Egyik gyerekem allergiás rá, úgyhogy ő nem kap.

2013. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Az enyém már 3 hónaposan evett dinnyét mag nélkül,paradicsomot 8-9 hónaposan evett először a magot id odaadtam neki.
2013. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
A görögdinnye aprómagvas gyümölcs, 1 éves kor alatt nem ajánlott, mert nagyon sok allergént tartalmaz. Persze vannak, akiknek szerencséjük van.........
2013. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
aprómagvas??? na ja persze
2013. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
73%os látom te nagyon értelmes vagy,azért hívják apró magvas gyümölcsnek mert kicsi magja pl eper,málna,ribizli,áfonya,nos ezeket valóban 1 éves kortól ajánlják na de te láttál már dinnyét és hogy mekkora magja van,a dinnye főleg vízből áll,semmi gond vele én sem eszem meg a magot a fiam se ette/eszi, ez nem szerencse,miért lenne allergiás bármire nem féltem túl nem is lehetne allergiás
2013. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Dinnyét 8 hónapos kortól.Paradicsomot 10 hós kortól ajánlják.
2013. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
5! Gyakorló gyermekorvos vagyok. Nálad biztosan értelmesebb!
2013. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Azt kétlem...már ne is haragudj de nem túl jó gyerekorvos lehetsz ha szerinted a dinnye az aprómagvasok közétartozik
2013. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem a gyümölcs az apró hanem a magja, okosok:-D
2013. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
a dinnyének apró a magja??? te láttál már dinnye magot??? ez valami új kitaláció,hogy összehasonlítják az eperrel a dinnyét,amúgy az aprómagvasaknál elvileg a mag miatt lehet allergia,nos még ha a dinnye allergizálna is ami főként vízből és gyümölcscukorból áll akkor sem eszed meg a magját, a dinnye max akkor nem jó ha valaki pl allergiás a parlagfűre mert keresztallergiát válthat ki
2013. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!