Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy telik az első...

Gabi86 kérdése:

Kinek hogy telik az első hónapja a babájával?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 19:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
csak azt keressük.bocsi ez lemaradt.szép napokat mégegyszer
2013. jún. 28. 23:36
 12/12 anonim válasza:
Szia! 8-as vagyok. Ne aggódj, azt mondják az első hónap a legnehezebb, bár ezt én is csak hallottam, mert első gyerekes vagyok. :) Egyik nap jobb, másik kevésbé. Bevallom az én számon már kicsúszott olyan, hogy megyek és eladom a piacon. De persze nem gondoltam komolyan, csak akkor éppen mélyponton voltam. Nekünk így 1 hónaposan már jobb, a napirend is kezd beállni, a sírásokat is már egyre jobban felismerem. Hasfájásra mi az elejétől kezdve Espumisan cseppet adunk a kisfiúnknak, csak vigyázz, mert a betegtájékoztató 25 cseppet ír étkezésenként, de az a napi adag! Mi 3-4 cseppet adunk etetéseknél és így nincs hasfájás. Ez nem gyógyszer, nem szívódik fel, ne ódzkodj tőle. Sokan az Infacolt vagy a Gripe watert használják, beszélj a védőnőddel, hogy a tünetek alapján melyiket ajánlja. Kitartást, sok örömet és babamosolyt kívánok! :)
2013. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!