Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb itató pohár?

Melyik a jobb itató pohár?

Figyelt kérdés
8 hónapos,még cumisüvegből iszik, de megpróbálnám az itató poharat, csak nem tudom melyik a jobb. Hogy tudom átszoktatni?
2013. jún. 25. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem baj,ha még inkább cumisüvegből iszik.én vettem szinte mindenfélét,nuk mam dm-es ikeás,műanyagot szilikont nagyon keményet szóval mindenfélét,de az én drága kisfiam egyikből sem akart inni.most 15 hónapos és tud inni normál pohárból 4-5 kortyot(de akár pet palackból is) de ha igazán szomjas akkor cumisüveg.szerintem én majd másfél éves kora körül próbálom leszoktatni
2013. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja bocsi a kérdésre nem is válaszoltam :)

tippem: kezdd a nuk csőrös cumisüvegével(azt használjuk most is) aztán későbbre van 1 szintén nuk itató,ami csöpögés mentes és szilikonból van a "szívókája" szerintem ezek jók,csak kérdés,hogy akarja e.próbáljátok meg

2013. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 25. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk egy Nuby van, vmi ilyesmi: [link]

csak a füle alul van (Müllerben vettem kb ugyanennyiért)

én nem szeretem a kemény csőrös, vagy műanyag állítható-kivehető szelepeseket, mert azokból vagy nem jön semmi, vagy ömlik a cucc. Ez a szilikon picit csöpög néha, de csak ha fejreállítom, vagy nyomkodjuk a tetejét. Amúgy kortyolás hatására enged. Pohárra átszokás után is jó, mert a fület rajta lehet hagyni. Szóval kiszolgálja teljesen ezt az időszakot.

2013. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!