Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Canpol itatópohár 360 Lovi -...

Canpol itatópohár 360 Lovi - érdemes venni? Jó? Könnyen iszik belőle a gyerek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 9. 23:24
 1/2 anonim válasza:

Ezt a márkát nem ismerem, ezért se rá se lebeszélni nem foglak róla; de azért remélem, hogy segít amit írok. ( 0 válasznál jobb :-))


Én 6 hónapos kortól Avent itatót használok és mindegyik fajtájával megvoltam elégedve.

Kaptunk tescos itatósat és eurós csőrös poharunk is van. Ezek is jók de csak vizet tegyél bele, mert a szűrőjük szerintem nem tisztítható ki jól.

Vettem Tomme Tepe itatót is de az nem volt jó, nagyon rákellet harapni ahhoz, hogy inni tudjon. Nem akartam, hogy azt tanulja meg, hogy harapni kell a poharat ivás közben.


Hasonló kérdésre olvastam olyan választ, hogy sportkupak+jana 2 dl-es üveg.

De ha megtanul szívó szálazni az se rossz dolog. (kb. 10 hónaposan tanult meg az enyém)


Remélem segítettem valamit. :-)

2012. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen, segítettél. :)

Valójában a Tescos is érdekel, mert ha jó, akkor inkább olyat veszek. (Szerencsére már csak vizet iszik, úgyhogy a tisztítással nem lesz baj.) Biztos jóval olcsóbb, mint ez.

Aventet nem szeretnék, sokan szidják ezen az oldalon, hogy csöpög.

Tommee T. volt, de ha szívta, ömlött belőle a folyadék, így fuldokolt tőle. A Tescosból is ennyire jön?

A szívószálazást gyakoroltuk, de nem érzett rá... :(

Nem egyszerű nálunk az élet! :D

2012. jan. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!