Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hogy van ez a...

Most akkor hogy van ez a Felicitas-csomag (4-12 hós)?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy tanácsadó füzetet a szüléskor, abban van egy kupon. De én regisztráltam a honlapon, és így küldtek egyet levélben is. Most mind a kettőt kiválthatom? Elvileg nem csak 1 járna?
2009. okt. 13. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak 1 csomagot válthatsz ki,én úgy tudom.Azért névre szóló,az internetes regisztrációs küldemény csak azoknak "hasznos",akik nem kaptak szüléskor olyan könyvet,amiben a kupon van,én a HIPP-essel jártam így...Rendeltem kupont és kiváltottam.

Minden kórház eltérő csomagot kap.

2009. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van 2 kuponod,akkor simán váltsd ki mind a kettöt,senki nem fog utánanézni,legfeljebb különbözö boltba menj értük. Én igy voltam a várandós csomaggal: az okos védönöm 2 felicitas könyvet adott,igy 2 kuponom lett,és simán kiváltottam mind a kettöt,de más boltban.
2009. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Háááá....köszi, 2 ellentétes válasz:(

Esetleg még valaki, aki eldönti?

2009. okt. 14. 18:18
 4/16 anonim ***** válasza:

Én most kaptam a másodikat

Regisztráltam az oldalon és küldték a papírt

Most fogom valahol kiváltani

Ha kaptál fogadd el:)))

2009. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

A könyvben lévő kupont kiváltottam míg terhes voltam aztán regisztráltam azt a baba kapta. Nyugodtan váltsd ki!

2009. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nekem is kettő volt,ahogy neked,mindkettőt kiváltottam, már több hónapja,senki nem mondta,hogy adjam vissza:)))
2009. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

13:03-as!

Nem a várandósoknak járó kuponról van szó, hanem a 4-12 hónapos babákéról. A várandóst kiváltottam, aztán a szülésnél megkaptam a csomagot, amiben benne van ez a kupon is, 4 hónapos kortól. De úgy látom, többen is 2x váltották ki ezt, hát megpróbálom én is, ha majd küldenek levélben is kupont. Mindenesetre regisztráltam... Köszi! Mindenkinek!

2009. okt. 20. 14:18
 8/16 A kérdező kommentje:
Bocs, nagyon fáradt vagyok...már rég megkaptam a kupont levélben :)))) Csak mostanában annyi mindent küldenek, és ez egy régi kérdésem kiemelése volt....
2009. okt. 20. 14:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is kaptam a kórházas csomagban és utána levélben, kiváltottam. Nyugodtan váltsd ki mindkettőt.
2009. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Akár töbször is regisztrálhatsz a honlapjukon! És már 4 szer regisztráltam (más mailcímmel), és mindig küldték a kupont! :)
2009. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!