Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hogy van ez a...

Most akkor hogy van ez a Felicitas-csomag (4-12 hós)?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy tanácsadó füzetet a szüléskor, abban van egy kupon. De én regisztráltam a honlapon, és így küldtek egyet levélben is. Most mind a kettőt kiválthatom? Elvileg nem csak 1 járna?
2009. okt. 13. 20:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolót kérdezném,hogy csak az e-mail címet változtattad meg? Minden más adat ugyanaz volt?
2009. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én is 4 csomagot kaptam.

1-et a szüléskor 1 kupont,a mi a könyvbe volt, a könyvbe az is szerepelt, hogy kell regisztrálni a neten regisztráltam postán kaptam egy csomagot, majd egy kupont is, most megint kitöltöttem az adatlapot és kaptam még egy kupont.

és csak 1 alkalommal regisztráltam.

2009. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én is kaptam a kórházban,most megint regisztráltam,és már ki is váltottam a második csomagot.
2009. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi van a csomagban??
2009. okt. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sudocrem minta,johnsons fürdető minta,2 újság,vanish folttisztító minta
2009. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

17:35nek:

igen, csak a mail címet változtatam, a név, cím, babám adatai ugyanazok. De én úgy csináltam, hogy kb 2 hónapot vártam a regisztrációval. A második regisztrációm túl közel volt az elsőhöz (kb2 hét) és amikor kiváltottam a csomagot, ugyanazok az újságok voltak benne. Így a többinál már vártam 2 hónapot a regisztrációval. Lehet töbször nem próbálom meg, mert elmúlt a babóm 1 éves, és az ő adatait nem akartam megváltoztatni

2009. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!