Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki bugyipelenkát?...

Használ valaki bugyipelenkát? Mekkora babának?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos lesz,egyre nehezebb a pelenkázás:)Szeretnék bugyipelenkát venni neki,de amiket láttam 7-15 kg-ig van.Ő még csak 7,5 kg,de szerintem ez a pelenka túl nagy,vagyis sok kilót fog át és ugye ez nem olyan,mint a nadrágpelenka,hogy szorosabbra csatolom.Tapasztalat ezzel kapcsolatban?
2013. jún. 25. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tök felesleges pénzkidobás egy 7 hónaposnak bugyipelust venni. Drágább, kevesebb pisit vesz fel és többet használsz belőle.

Ezt nem inkább már járó, szobatisztaságot próbálgató gyerekeknek ajánlják?

Hidd el, ennél csak nehezebb lesz a pelenkázás. Nekem a lányom 8 hónaposan kezdte, néha rosszabb, néha könnyebb, de sztem amíg ennyi pelust használ, nem érné meg a bugyipelus.

A fiamnak anno vettünk egy zacskóval, hát oké, hogy a pisiset csak lehúzod, de pl amikor rájött, hogy oldalt el lehet tépni, akkor az volt a legviccesebb dolog a földön, és azt a széttépett pelust még egyszer nem tudod ráadni...és a kakis pelushoz ugyanúgy el kellett fektetni a gyereket, ha nem akartam beteríteni a földet meg lemosni a gyerek lábszárát.

2013. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges pénzkidobás.

A barátnőm ilyet használ,mert a kislánya izeg mozog, hát én végignéztem egy tisztába tételt, sokkal nehezebben tudja ráadni mint a nadrágpelenkát. Kis kiszerelésű, és drágább is. Szerintem ez majd olyankor kell, amikor szoktatjuk őket a szobatisztaságra. Bugyipelenkával még nehezebb lenne a tisztába tétel, főleg egy kakinál.

2013. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első két fiamnak én sem vettem,csak most úgy elgondolkodtam,könnyebb-e.Akkor lehet,mégsem...:)
2013. jún. 25. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposnak még nem való a bugyi pelus.A lányom 19-20 hónapos volt amikor elkezdtük használni.Akkor már magától ráakart ülni a bilire,azért kezdtünk el olyat venni.
2013. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 hónaposan kezdtük el használni.

nekem azért jött be, mert többet felszív, mint a rendes pelus és ez nem lötyög rajta.

sima pelusból 9kg-ig valót használunk, de az nagyobb, mint a bugyipelenka 7-12 kg változata (ugyanaz a márka)

2013. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!