Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes hálózsákot vennem a...

Érdemes hálózsákot vennem a babának, ha november elején születik?

Figyelt kérdés
Sokan nyáron adják rá.
2013. jún. 21. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ, hogy milyen a hálózsák. :)

Én pl. ujjatlan hálózsákban simán altattam márciusban a babámat (akkor született), de most is, mielőtt bejött ez a nagy meleg.

De novemberben egy hosszúujjú hálózsák alá csak egy rövidujjú bodyt adnék. Szóval sztem nem hülyeség, bár inkább akkor van ennek jelentősége, ha nem viseli el már nagyobb korában a takarót, lerúgja magáról.

2013. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk volt szintén novemberi babánál, de nem szerettük. Nekünk a sima takaró vált be. A nővérem viszont a hálózsákra esküszik. Ízlések és pofonok...
2013. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Születése óta hálózsákban alszik a fiam (nyilván most a forróságban nem). Novemberi babának én biztos, hogy vennék. Jobb, ha megszokja az elején, mert később nem fogja szeretni és egy idő után lerugdossák magukról a gyerekek a takarót, te meg egész éjjel takargathatod.
2013. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is novemberi lesz a babán és én mindenképpen veszek neki hálózsákot abban fog aludni. Nálunk a családban mindenki hálózsákban altatta a babáját így bennem fel sem merült, hogy nem veszek neki. Szerintem praktikusabb mint a takaró, mert ezt nem tudja magáról lerúgni.
2013. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok, ahogy ezt már előttem is írták. Mi legalább 5 féle hálózsákot kaptunk, októberre voltam kiírva, végül szeptemberben született. Eleinte nem hálózsákoztam a picit, és végül úgy megszokta a takaróját, hogy még itt a nyári harminc fokokban is a megszokott takarója kell neki - anélkül rosszabbul alszik, rövidebbeket, stb. A takarója, az altatója és nem hogy kitakarózni, de még ebben a melegben is gyömöszkéli, mikor kitakarom, keresi akezével álmában és magára húzza, imádja! :)

Majd a babád "megmondja", hogy szereti e a hálózsákot, vagy inkább takarót kér :)

Kellemes babázást majd!

9 hónapos baba anyukája

2013. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az enyém szerette a hálózsákot. Most is szereti. Melegben persze nem adok rá. Egyet vegyél aztán meglátod. Van olyan ami 22 fokot csinál, én azt használtam-használom.

[link]

ezt a fajtát használja a gyerek. vaganza a neve.

2013. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kislányunk november 5-én született. 3 hónapos koráig pólyában aludt, majd amikor azt kinőtte átváltottunk a hálózsákra, mert a takarót lerúgta. A napokban hagytuk el, amióta ilyen gatyarohasztó meleg van.
2013. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam november közepén született,az első itthon töltött éjszakától kezdve hálózsákban alszik.Télen vastagban,után vékonyban.Persze most a nagy hőségben csak pelussal takarom be.Szóval szerintem érdemes venned.
2013. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az első két hónapban nem szerettem, mert kellett éjszaka is pelenkázni és bőven elég volt leszedni róluk a bodyt, rugit. Takartam őket. Amikor elmaradtak az éjjeli pelusozások, utána viszont szerettem a hálózsákot, de kizárólag tavaszig, nyáron abszolút nem.

Én szerintem érdemes zsákot venni, de ne újszülött méretet, hanem picit nagyobbat. Mondjuk januártól májusig használhatót :)

2013. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mi Németoban élünk,eleinte én is furcsálottam,de itt csak ez az ajánlott.novemberben született a kisfiam,és semmi gond a hálózsákkal,szereti,az éjjeli pelusozás se gond

1x napközben pléddel takartam be,benéztem hozzá,és a fején volt,soha többet takaró,még napközben sem,csak ha a szobában vagyok,én 2 90 cm-eset vettem kb 2 hónapos korában,télit az sokáig jó lesz.alá egy rövid ujjú bodyt és pizsifelsőt kap

2013. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!