Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos kislányom 2-3napja...

3hónapos kislányom 2-3napja nagyon nyűgös, még nem volt ilyen. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
esetleg az időjárásra gondoltam, vagy nem tudom, de gyakorlatilag vagy alszik, vagy sir. Eddig nem volt ilyen. Próbálom minél gyakrabban ciciztetni, akár óránként is, ha kéri, de akkor is nyűgös. Van ötletetek?
2013. jún. 25. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet készülődik a fogacskája, és ezt érzi.
2013. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tényleg?:O 3hónaposan?
2013. jún. 25. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább az időjárás lesz. Nagyon nagyot változott az idő, a felnőtteket is megviseli.
2013. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szintén 3 hós a kisfiam, 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát, viszont egy hete újra ébred éjjel és nappal sem alszik túl jól. Olyan szépen beállt 1 héttel ezelöttig minden, most meg borulnak a dolgok. Én is a fogra gondoltam, mert nagyon rágja a kis kezét, meg szintén időjárás, és ami még eszembe jutott az a növekedési ugrás. Asszem 3 hósan is van ilyen.

Én csak reménykedni merek, hogy 1-2 hét alatt vissza áll minden.

Kitartás!

2013. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
énis remélem:) köszönöm
2013. jún. 25. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!