Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos a kislányom. Miről...

3hónapos a kislányom. Miről lehet észre venni ha megvan fázva?

Figyelt kérdés
A védőnőm azt mondta, hogy nem baj ha az orra szürcsög az azt jelenti, hogy száraz levegő és csak szivassam. Amikor kiszivatom neki átlátszó jön ki neki belőle. Az gondolom nem baj. De nem folyik neki szokott köhögni, hapcizni. De nem csúnyán köhög
2011. ápr. 14. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem szürcsögött,pedig száraz nálunk a levegő vettem is hidegpárásítót.Ilyen tünetei megfázáskor szoktak lenni,vagy allergiakor a babáknak.
2011. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hideg párásítót feltétlenül vegyél, ahogy az előttem szóló is írta, és ha lehet ultrahangosat.
2011. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a különbség a meg van fázva és aközött, amit leírtál? Miért fontos hogy meg van-e fázva?

Ha szörcsög az orra ki kell szívatni. Ha köhög adj neki nyákoldót is. Ha nem tud aludni, mert eldugul az orra, akkor adj neki orrcseppet. Mindegy, hogy miért szörcsög vagy köhög, a tüneteket kezelned kell valamilyen módon. Aztán ha nem javul irány az orvos.

2011. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez akkor vmiféle enyhe allergia lesz. Mi panelban lakunk, és télen uez volt. Illetve val igaz, hogy Ők kicsit mindig szörcsögnek.hortyognak, mert nagyobb a garatmandulájuk mint kéne, majd ha arányosra nőnek egymáshoz, abbamarad.


De ha úgy érzed nem kap levegőt rendesen, akkor emeld meg az ágy fejrészét, mi a láb alá könyveket tettünk, így nem pang a váladék neki, hanem lefolyik.

Ha csak vízszerű jön, akkor sós vizes cseppentés, vagy fújás, 5 perc várakozás, és utána szívod neki, annyiszor, ahányszor csak hallod, hogy erősebben szörcsizik.

Ha viszont sárgul, vagy zöldül a cucc, akkor uez a tortúra, és utána Nasivin baby orrcsepp, ez lelohasztja a nyálkahártyát, jobban kap levegőt, és meggátolja a bacik szaporodását, napi 3x lehet.

Meg akkor irány a doki is, mert Ők még könnyen kapnak fül vagy-tüdőgyulladást, jobb ha megnézi.


Amúgy ha istenesen meg van fázva, azt észreveszed a kiszívott mennyiségen, és állagán simán.

Tehát valszeg a védőnőnek van igaza, de azért szerintem is kezelni kell, ha Te úgy ítéled meg, hogy rossz neki..


Jobbulást!

2011. ápr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!