Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos lesz 1hét múlva a...

3hónapos lesz 1hét múlva a kislányom és náthás?

Figyelt kérdés
Az orrát mikor szívatom akkor fehér jön ki neki de,be van rekedve.Holnap viszem az ügyeletre.Nektek volt már ilyen pici babátok megfázva?Nagyon féltem de,remélem nem lesz semmi baj.Azt mondta a védőnő,hogy teáztassam a lipton teát adom neki gyengén sárga színű.Az szerintetek jó?Mert ő ezt ajánlotta.
2011. ápr. 16. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem még kisebb volt a fiam mikor betaknyosodott, éjjel is szívtuk az orrát, ő is be volt rekedve.Ha nincs láza, nem elszíneződött a váladék( ha sárga, vagy zöld, akkor valószínű baktériumos)akkor nincs nagy gond, de amúgy se, ne izgulj!:)

Nekem nasivin orrcseppet írt ki a doki, plusz kamillával gőzöltem neki.A szobába tettem, jól bejárta a kamilla illat, mindig újra melegítettem.

A teával kapcsolatban....hááááát.....lipton teát mondott, az miért jó??Én nem adnék neki....de ez én vagyok...szoptatsz??mert az bővel jó!Ebben az esetben szedj Te C vitamint, az átmegy a babának.

Ha tápszeres akkor a tápszerbe tehetsz esetleg cebion cseppeket, ez folyékony C vitamin.DE ez csak egy laikus anyuka véleménye:)Szóval kérdezz rá a doinál!

De ne aggódj, nem lesz semmi baj:)

2011. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lipton teát abszolút nem adnék neki. Vannak babáknak valók teák.
2011. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lipton teát én sem adnék. AZ biztos. Kislányom 7 hetes, és náthás. A C-vitamin nekem nagyon jó ötlet! Én is szedek akkor!

Ha szoptatsz, akkor a folyadékszükségletét szerintem is fedezi az anyatej.

2011. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!