Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék kérni ingyen...

Balogh Martina kérdése:

Hol tudnék kérni ingyen levihető pelust és tápszert?

Figyelt kérdés

#pelenka tápszer
2013. jún. 25. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elvihetőre gondolsz? Mi az a levihető? Valamelyik segélyszervezetnél. Vöröskereszt? Védőnő?
2013. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Védőnő, vöröskereszt.
2013. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Miért vállaltál gyereket?
2013. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam. Ma már írtam ki csak az kérés volt nem kérdés. Vasárnapig lenne csak rá szükségünk
2013. jún. 25. 22:56
 5/16 anonim ***** válasza:

Ma még csak kedd van!

Mekkora a gyerek? Gondolom kicsi ha tápszer kell neki,akkor meg még elég sok pelenkára lesz szükségetek!


Most komolyan hogy lehet azt megcsinálni hogy ennyire elfogy mindenetek? Mi sem állunk jól anyagilag de a tápszert és a pelenkát hó elején megvettünk annyit amennyi elég egész hónapra! Szerencsére már nem kell egyik sem a lányomnak,de ha ennyire nincs pénzetek össze kell húzni azt a bizonyos nadrágszíjat!

2013. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tervezett baba volt.. Sajnos oxigén hiányosan született, gyógytornászhoz hordom (ami nem olcsó). Nem ki oktatást kértem hanem segítséget. Ha segíteni nem tudsz ne bánts anélkül hogy ismernél. Aki segít annak nagyon szépen köszönöm :)
2013. jún. 25. 23:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Védőnőt kellene megkérdezni, esetleg valamelyik segélyszervezetet szerintem is. Illetve érdemes lenne érdeklődni a lakóhelyetek önkormányzatának szociális irodájában, hogy milyen lehetőségetek lenne pl. eseti támogatásra.

Mekkora a pici? Védőnőn keresztül lehet talán igényelni ingyen anyatejet is, de pontosan nem tudom, hogyan.

2013. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
11 hós lesz hamarosan a kisfiam. 2 hete nem marad meg benne szilárd kaja. A dnő tanácsára kezdtem el adni neki ismét tápit, tejpépet, banánt piskótát. Egyikből sem sokat szerettem volna, csak amivel vasárnapig ki tartunk. Párom is és én is akkor kapok pénzt. Nem vagyok ingyen élő. Nem is voltam, de kérni se kértem még. Lehet hogy jobb lett volna ha most sem teszem
2013. jún. 25. 23:27
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem kell megsértődni,csak egyre gyakrabban kérnek itt ilyesfajta segítséget az anyukák.

Nagyon sajnálom ami veletek történt hidd el!:( A legjobb ha tényleg segítséget kérsz a védőnőtől,vagy a családsegítőtől. A férjed nem tud előleget kérni? Család barát valaki nincs aki tudna segíteni,legalább pénzt adna?

2013. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is megpróbálhatod! Még csak ingyen sem kell kérned. Talán tudsz cserébe adni olyasmit, amire neked már nincs szükséged, másnak viszont jól jön.

2013. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!