Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak 39fokos láza van...

Kisfiamnak 39fokos láza van hajnal óta, ilyenkor jó ha csak egy bodyban van?

Figyelt kérdés
Már kapott hűtőfürdőt is,de semmi javulás.Ami még nagyon aggaszt az az hogy nem akar inni,félek hogy kiszárad.Még 3szor szopizik,de ezen kívül még csak kellene innia.Hogy vegyem rá,hogy igyon?Ti mit csináltatok ebben a helyzetben? 10hónapos
2013. jún. 26. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Többször szopiztatnám, és itatnám ha kell ha nem. Ha csak 2 kortyot nyel le az is több mint a semmi.
2013. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne ha adnál rá egy rugit is bár nem tudom nálatok milyen idő van és hány fok van a lakásban. Nálunk 21 fok van a lakásban és bodyban-rugiban van egész nap, alvásnál be is takarom.

Szerintem te is tudod magadról hogy amikor lázas vagy akkor fázol, így szerintem a babád is így lehet.

Nem tudom, hogy mit adsz inni a babádnak, szerintem a tea bejöhet egy ici pici cukorral, még akkor is ha nem vagy híve cukrozni a gyereket.

Én kénytelen voltam egy pici cukorral csinálni a babánk teáját mert másképp nem ivott. Újszülött kora óta cukorral issza.

2013. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minnél többször próbálni ciciztetni vagy itatni vízzel. Kiszáradás veszélye miatt.

Nurofen babaszirupot kapott? Folyamatosan hűteni. Én nedves popsitörlőt vizezek be és azt teszem a fejére, hátára. Hétvégén az enyémnek is ilyen magas láza volt. Ha nem megy egyáltalán le, akkor orvos. Ad cataflam cseppet. Folyadék pótlás, kanállal, pohárral, cumisüveggel. 10-15 percenként 1-2 korty.

2013. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi doktornőnk szerint minél kevesebb ruha legyen rajta.Lázcsillapító kúpot adnék.
2013. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!