Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leszz baja a 3és fél hónapos...

KicsiiAníí kérdése:

Leszz baja a 3és fél hónapos babámnak ha egy wegész banánt megevett? Tápszerrel, mert tápszert adunk a kisfiamnak.

Figyelt kérdés

#banán #kisbaba 3 hó
2013. jún. 3. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát, lehetséges hogy egy kellemetlen hasfájás, illetve egy is szorulás elé nézhet miatta.
2013. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
jesszus egyjo kis éjszakának nézel elébe
2013. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Tuti. 3,5 hónaposan pláne. Legkorábban 4 hónaposan javasolják a KÓSTOLTATÁST és almával először gyümölcslevekkel. A banán 7 hónapos kórtól javasolt és székletfogó. Tán jobban kellene tájékozódnod.
2013. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

második vagyok


eleve nem babánnal kezdtem volna mert hasfogo és hasfájást okoz nem hogy egy egészet nem adttam volna oda hanem egy negyedet se. nézz utánna mit ehet mit nem egy ekkora baba. szegény lurko itass vele sok vizet és kevesebb tápit mert vévig fogja völteni a délutánt és estét

2013. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szegény baba! érthetetlen számomra, hogy milyen felelőtlenek egyesek..banánt 3 hónaposnak és ráadásul egy egészet..
2013. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem lett semmi basja ... és nem én adtam neki

vigyázott rá a mama és ő adta neki .

Nem kéne mkinden kit elitélni.

almalével kóstoltatom mást nem kapott eddig...

elkelllett mennem ügyeket intézni.. és a mamáraa biztam... vagyis párom anyukájára.

2013. jún. 5. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!