Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet választanátok a...

Milyen nevet választanátok a babátoknak, ha egy éves koráig Attilának hívták, de közben kiderült egy orvosi vizsgálat során, hogy XX kromoszómája van?

Figyelt kérdés

Egy kedves közeli ismerősömről van szó, és az ő gyermekéről.

Az orvosa szerint azért nem fejlődött neki a kukaca normálisan, több operációja volt már szegény fiúcskának. Nagyon sajnálom, hogy most derült erre fény. Sajnos a születéskori rutin kromoszóma vizsgálat nem minden esetben megbízható.


2013. jún. 26. 16:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
És mellesleg nem a kezdőbetű a lényeg, hanem a hangzása. Ha egy gyereket állítólag 1 évig Attilának hívtak, akkor hasonló hangzású névvel kevesebbet ártanak neki, könnyebb megszokni. Nem az a lényeg, hogy kinek mi tetszik, hanem hogy kevesebbet sérüljön.
2013. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Attilából Anett az teljesen jó.
2013. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy egyre több az ilyen. (a Bethesdában dogozom.)
2013. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hulye vagyok, de en ezt nem ertem. Most akkor egy egyeves kisfiurol kiderult hogy lany?? Ez komoly?
2013. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jácintnak hívnám, mert ez olyan lány is és fiú is....
2013. júl. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
....lehetne akár Anália is
2013. júl. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez valamilyen genteikai rendellenesség, vagy micsoda? van neki fütyije, de mégis lány kromoszómái vannak? És van pl méhe- petefészke is?

Szegény kicsi!!!

Én Anitának hívnám.

2013. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!