Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátoknak is ekkora rés...

Ti babátoknak is ekkora rés van a felső 2 foga között?

Figyelt kérdés

[link]

Az alsó 2 alatt nincs ekkora hely. Ez így marad,vagy azért kicsit összenyomják majd a még ki nem bújt fogak?


2013. jún. 26. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Így marad, max. picit összébb húzódnak, de lesz rés.

Lányomnak szépen egymás mellett vannak, barátnőm fiának minden foga mellett egy fogyni rés van, másik barátnőm fiának két foga egymásra nőtt, nem fért el.


Ezek még kiperegnek! De ha van közte rés, nem szorul be a kaja, nem romlik olyan könnyen a fog!

2013. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátom mindkét fiának pont ilyen volt.Összenyomták végül a többi fogak.A fiamnak is ilyesmi,neki még csak 4 foga van,13 hónapos,igy még nincs minek összenyomni:)
2013. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, van. Nem fog így maradni, mi több fogorvostól is megkérdeztük és azt mondták, hogy kifejezetten ez a jó, mert így a maradandó fogaknak lesz elég hely. Azok ugyanis nagyobbak, mint a tejfogak.
2013. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak is ugyanígy van a felső két foga. Az alsók alatt neki sincs rés. A felsők melletti fogak most nőnek, én is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a végeredmény. :)

A védőnőnek is mondtam, hogy rés van a felsőknél, azt mondta, hogy nincs vele teendő.

2013. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányomnak is így van a két felső foga, az alsó kettő között nincs rés. Először én is megijedtem, de aztán utána olvastam, hogy ez normális és nem maradnak így. De jövőhéten megyünk úgyis tanácsadásra és biztos, ami biztos, megmutatom a dokinak is.
2013. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is van, bár nem ekkora, de azt írják, ez természetes és amikor a maradandó fogai kijönnek, eltűnik majd a fogköz, ne aggódj.
2013. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást :-) egyikünk sem foghíjas,de apukám az és mesélte,hogy mennyien csúfolták kis korában. Persze,ugyanúgy fogjuk szeretni,ha az is lesz,de azért volt bennem egy félsz ezzel kapcsolatban,mert már most 10 perc szünet van a fogai között :-)
2013. jún. 26. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen..:D

Épp vicsorít :D

[link]

2013. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is pont ilyen. Én is megilyedtem de anyósom felvilágositott, hogy a férjemnek is pont így volt. A tejfogak mikor kihullottak utána már rendesen jött a többi. A csontfog amugy is több mint a tej fog. Így legaláb lesz neki hely majd.
2013. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen a fiamnak is ilyen. remélem nem marad ilyen neki..
2013. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!