Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok miket tud?

9 hónapos babátok miket tud?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz az én babám meg nincs 9hónapos de azért válaszolok.

Mászik,ül,feláll, most már el is engedi a bútort próbál egyedül megállni pár másodpercre sikerül neki.

7foga van

Imádja a pocakját :-)

Te babád miket csinál kérdező?

2013. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mászik, ül, áll, próbál bútorok mellett lépegetni. 5 foga van, (most jön még 2 egyszerre). Sokat gagyog, baba, mama, ke, (kell) szavakat tudatosan használja.
2013. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányom egy hét múlva lesz 9hónapos.Kúszik,mászik,ül,térdel mindenhol,feláll.Kiabál,sikitozik,magyaráz.Rengeteget eszik,jól alszik.4 foga van,de szerintem még 2 jön neki,de nem igazán nézem én ezt.Tapsol,integet,"táncol" ülve ( rázza a két kezét és pattog a fenekén ha mondom neki,hogy tánci).Épp anyakorszaka van,mert mindig a fenekembe van.8hósan volt 9kg /75 centi.Most olyan 9,2-9,5kg lehet.
2013. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat! És mennyit alszanak a babáitok? Hányszor esznek? Nagyon ügyik egyébként. Az én fiam is ül,áll,mászik,lépeget,de csak ha valamit nagyon akar. Egyedül állni próbálkozik,de csak a kiságyban és többnyire esés a vége,vagy kétségbeesett kapaszkodás :D 4 foga van,útban az 5.,6. Táncol ő is-négykézláb előre-hátra mozog és énekel (óóóóeeeőőő),vagy ülve csapkodja a lábait- és teljesen lefagy,ha kezdődik a sorozatunk zenéje. Most az új szokása,hogy puszit ad :)) vagyis inkább csak megnyalja az arcunk,de ha kérünk puszit,akkor ezt csinálja :D tudja,hol az ablak,lámpa,apa,anya,ujjal mutat afelé a dolog felé,amire gondol. sokat gügyög,bababa,tetete,mamama. Nem tudom,hogy tudatos-e,de amikor mászik a konyhában és olyan dolgok mellett halad el,amire mindig mondom,hogy nem szabad megfogni,nem nyúlunk hozzá,akkor kántálja,hogy nemnemnem :D nagyjából ennyi,enni ő is nagyon szeret :)
2013. jún. 27. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam most 9 hónapos.


Ül, mászik, feláll, a bútorok mellett lépeget.


Integet ha kérem és előszeretettel mondja hogy "mem" :)

Néha "sütit is süt", de még kicsit bénán :)


Imád enni, jelenleg 8900gr. és 75cm-er.

Nincs foga, de az alvás éjjel.... húhh... (anyatejes egyébként), de mostanában van h éjjel 4-5 alkalommal is felsír :S Azt mondta a doki néni h lassan jön már a foga, hát kíváncsi vagyok. Szóval az alvás nem a legjobb...

2013. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

9,5 hónapos fiam 9,2 kg és 76 cm.

6x eszik egy nap, ebből reggel-este tápszer, a többi zöldség, gyümölcs, tejpép, joghurt, stb.

4 foga van kint, most jön az 5., pár napon belül az is kint lesz.

Mozgásfejlődése kicsit lassú, még csak kúszik, és próbál mászni, pár lépést tud még, utána egyből elhasal. 8 hónapos kora óta ül. Állással még véletlenül sem próbálkozik, teljesen jól elvan ülve is. Majd ha rájön, hogy állni milyen jó, akkor majd megváltozik minden.

Babát, mamát mond, meg mindenféle értelmetlenséget gügyög. Nem-et határozottan mondja ("mem"), tapsol, integet, táncol, de csak ha olyan kedve van.

Imád pancsizni és babakocsizni.

2013. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!