Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit mentek ki a babákkal...

Mennyit mentek ki a babákkal ilyen rossz időben?

Figyelt kérdés
Én ma autóval voltam vásárolni a kicsivel, 4 és fél hónapos, de a szomszéd néni megszólt, hogy mit járkálok ilyen időben a gyerekkel. Anyósom is azt hajtogatja, hogy ne menjek vele sehova. Oké, ha esik az eső, vagy jeges szél fúj, persze, hogy nem megyek, de azért nem zárhatom be a lakásba áprilisig. Hideg ellen fel tudom öltöztetni....
2009. okt. 14. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A szél a baj. Egy vásárlás azért belefér, sétálni ha enyhül a szél.
2009. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi kint voltunk baj? jajjjjj....
2009. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy nyugodtan menjek bármikor, csak ködös időben ne. Na persze ekkora szélbe se, ha nem muszály. Boltba azért mi is elmentünk. Még jó, hogy állati nehéz a babakocsi, igy engem sem fújt el a szél. :)
2009. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hideg nem lenne gond, de errefelé akkora szél fúj,hogy kivinné a gyereket a kocsiból. Úgyhogy ma kihagyjuk a sétát :-(
2009. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ma kellett menni dokihoz. :( Autó nem volt kéznél. Beöltöztettem és irány a Heim Pál.... nagyot aludt hazafelé.
2009. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is ma voltunk egyet tekergobe,babahordozoba tettem es ugy vittem,tetszett neki:)
2009. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen rossz időben, akkor megyünk, ha fontos. Pl: orvosi vizsgálat, vásárlás, stb.... Csak sétálgatni nem megyünk.
2009. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem van egy óvodás lányom és 1/2óra gyalog az óvi. 3 hónapos a fiam és ha akarun ha nem menni kell.Amúgy szerintem semmi bajuk nem lesz.jól be kell bugyolálni.Szerintem.
2009. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi ma sétáltunk kb. 1,5 órát. Tegnap nem bírtunk menni, ma már muszáj volt. Jól beöltöztettem és kész.
2009. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
min. 1 óra minden nap.Kell neki,és nekem is:-)Remélem a szél alább hagy.A hideg nem baj,csak az esőt,szelet utálom.
2009. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!