Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol árulnak terpeszpelenkát?

Hol árulnak terpeszpelenkát?

Figyelt kérdés
bababoltban lehet kapni?
2013. jún. 28. 01:37
 1/9 A kérdező kommentje:

Csak ruha fölé lehet adni a legnagyobb kánikulában is?

Ártok neki azzal ha sétához nem adom rá?/napi kb 1 óra/

2013. jún. 28. 01:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógyszertárban biztos kapsz, bababoltban nem tudom árulnak-e. Ha ruha alá adod akkor még jobban megizzad tőle a kicsi. Azt, hogy ártasz-e ha leveszed attól függ mennyire kötött a csípője. Doki mit mondott? Nálunk enyhén kötött csípő volt és csak ajánlották tornáztatás mellé kiegészítésnek. Rengeteget tornáztattam a lábait és sokat altattam hason. A terpeszpelenka nélkül is helyrejött. De ha nagyobb a probléma akkor mindig rajta kell lennie.
2013. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyógyászati segédeszközöket forgalmazó boltokban is kapsz. Azért célszerű ruha fölé adni, hogy ne dörzsölje ki a lábát. Szerintem 1 órára nyugodtan leveheted róla, attól biztosan nem lesz baj. Bár én éppen nem a séta idejére venném le (ha babakocsiban sétáltatod), mert akkor úgyis nyugodtan fekszik.
2013. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták határeset, de a biztonság kedvéért hordjuk egy hónapig. Nem ruha alá akarom adni, de a melegben egy szól pelusban voltunk itthon. Most a betét miatt 30 fokban is fel kell öltöztetnem szegénykémet?
2013. jún. 28. 08:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyógyászati segédeszköz boltokban (olyanban nagyobb valószínűséggel, ami a gyermek szakrendelők mellett vagy annak az épületében van). Illetve nálunk a védőnőtől is lehetett kérni "kölcsön" olyat, aminek a külső textil vagy műanyagosabb huzatát lehetett mosni, vasalni és tényleg tiszta volt. Így nem kellett érte fizetni sem.

Nálunk azonnal magától felajánlotta, hogy ne vegyük meg (pedig tényleg nem lett volna gond), náluk van egy nagyobb készlet mindig. Nagyon jól esett és örültem, hogy nem kell utánajárnom.

Szép napot

2013. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Nem kell felöltöztetned, elég, ha a pelenka fölé adsz egy kis rövidnadrágot rá.
2013. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hidd el nem fogja őt annyira zavarni. Az én babám 3 hónapig hordta. Soha nem volt miatta nyűgös. Ők nem úgy veszik a dolgot mint mi felnőttek.
2013. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb 6 boltba néztük és csak egy helyen volt 62-es méret és csak 1db nylonos bugyi. Azt mondták a többi fajta nem elég hatékony/pedig én egy textil huzentrógeres pelust, de mindegy:(/ már ráadtam. Még úgy tűnik észre se vette:-)
2013. jún. 28. 14:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Na még egyszer.Szóval textil pelust szerettem volna.
2013. jún. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!