Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is csinál ilyet a babátok?

Nektek is csinál ilyet a babátok?

Figyelt kérdés

Teljesen jól eljatsuott eddig tudtam takarítani főzni mellette barmit.

3hete feláll azöta mindig velem akar lenni akarhova megyek mászik utanam csimpaszkodik.

Ha nem tud felállni rajtam nem lehet belem addig sír meg nem megyek oda vagy nem jöhet hozzám oda.

Most semmit nem tudok szinte megcsinalni csak ha alszik vagy apával van.


Elmúlik ez az idő? Mikor?

8hónapos



2013. jún. 28. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorong.

Ha szerencséd van, akkor csak pár hét.

2013. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló. Konyhában a nagyon fontosakat úgy csinálom, hogy mászik utánam, és ott beteszem az etetőszékébe. Kap izgalmas konyhai dolgokat, közben figyelhet engem és így ált. 15 percre el van...ha nagyon kell max 30 perc. A mosást is úgy időzítem, hogy amikor jön utánam, akkor a fürdőszobában foglalja le magát, miközben nézi mit csinálok: válogatom a szennyest, bepakolom, elindítom a mosást, rendbe szedem magam, stb. Mostanában kezdtem el, hogy leülök hozzá a földre, bármit is csinálok, mert így nem csak szenvedve áll rajtam, hanem szinte rám ülve, de jászik a játékaival egy kicsit, mászik rajtam, de azért mással is foglalkozik. Az enyém ráadásul elég kiszámíthatatlanul alszik nap közben, van hogy 30 percet, van hogy 2 óra lesz belőle...szóval nem kezdek bele semmibe, amivel nem tudok 20 perc alatt végezni, mert olyankor kel fél órán belül, azt borítékolni lehet! :)

Ez most egy ilyen időszak...változik majd ez is! :)

Kitartást!

9 hónapos baba anyukája

2013. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!