Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanult meg járni a...

Mikor tanult meg járni a babád egyedül? Kisfiam lassan 15 hónapos kapaszkodva jár mászik, ha elengedem a kezét leül, de igazán nem is szereti ha fogom a kezét. Mikorra kellene megtanulnia járni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A lánykám első szülinapján tartottunk itt kb, amit leírsz, aztán a 12 hónap vége felé már nagyon bénácskán, de elindult maga. 13 hónapos volt már bőven, mikor már tényleg stabilan járt, és utcán is le mert szállni sétálgatni.


18 hónapos korig kellene egyébként megtanulnia, de az szerintem tuti meglesz, ne aggódj, innen már lehet nagyon hamar is tud alakulni a dolog, lehet hogy már holnap, ki tudja :)

Próbáld csalogatni magadhoz, hátha összeszedi egyszer a bátorságát...mind úgy kezdik :)

2013. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

ő is kis óvatos azt megfigyeltem nála :))

2013. jún. 29. 09:08
 13/15 anonim ***** válasza:
20 hónaposan kezdtem járni.
2013. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

18 hónapos korig van ideje.


1.gyermek 18 hónaposan indult el egyedül.

2.gyermek 11 hónaposan.

3.gyermek 13.hónaposan.

2022. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kislányom 17 hónapos volt. Semmi baja, ma már 4 éves.
2023. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!