Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen indult el...

Mennyi idősen indult el babátok és tudott már egyedül járni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő telt el attól, hogy felállt kapaszkodva?
2013. ápr. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposan állt fel, 9 hónaposan kapaszkodva ügyesen oldalazott és kb. 10-11 hónaposan állt kapaszkodás nélkül biztosan. 12 hónaposan tette meg az első lépéseit.
2013. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányom 8 hónaposan állt fel, 10 hónaposan indult el, de kapaszkodott mindig valamibe, aztán 1 éves elmúlt mikor önállóan, kapaszkodás nélkül is ment.
2013. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 éva62 válasza:
10;14;12 hónapos korban jártak. :)
2013. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan állt fel,utána kapaszkodva járt,önállóan 11 hónaposan indult el
2013. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem..... :(. Nekem alig volt 7,5 de már felállt. 8 hónapos korától állandóan mászkál a bútorok mentén, és ennyi. Már 10,5 hónapos, de még mindig nem változott semmi járásügyileg. :( Nem sok ez a gyakorlás egy kicsit? Miért nem lép tovább?
2013. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6,5 hónaposan állt fel,9,5 hónaposan kezdett el menni önállóan.Most 10,5hónapos és szalad.

Utolsó,szerintem nincs lemaradva semmiről,azt szokták mondani,hogy az a baba amelyik hamarabb áll fel az átlagnál azoknak több idő kell gyakorlásra:)....általában:)

2013. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor az én koraszülött fiam már nagyon sokat gyakorol...11,5 hósan kezdett el a bútorokba kapaszkodva lépegetni,de már 16,5 hós elmúlt és még mindig nem megy magától...
2013. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!