Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csikorgatja a fiam a fogait-mi...

Csikorgatja a fiam a fogait-mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Tegnap jött ra hogy tudja csikorgatni.

De még a hideg is kiráz mikor hallom és a fogainak sem jó gondolom


Más gyereke is csinalta? Hogya szoktattátok le róla?

8hónapos a fiam


7foga van



2013. jún. 29. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl innen tudtam meg, hogy kijött felül is a fogacskája. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy csikorog valami a szájában, meg is ijedtem, mert éppen felújítottuk a lakás egy részét, és azt hittem valahonnan egy kavics vagy vakolatdarabot szerzett és az van a szájában, de neeeem, csak a fogát csikorgatta. Nem csináltam semmit ellene, szerint nem is lehet, de leszokott róla, tudod, minden csoda csak pár napig tart :)
2013. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez ellen semmit nem lehet és nem is kell tenni. Ez is egy olyan dolog, amit a legtöbb baba csinál.
2013. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magától abba fogja hagyni, ne aggódj.
2013. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos, még mindig csinálja,csak remélni tudom,hogy hamarosan leszokik róla :-)
2013. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos fiam is csinálja,a hideg kiráz tőle :) majd leszokik róla,ne aggódj!
2013. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!