Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gumis derekú pelenkák?

Gumis derekú pelenkák?

Figyelt kérdés
Írnátok nekem olyan fajtákat aminek gumis a dereka és minőségileg is jó? A babám most 6kg.
2013. jún. 29. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eddig milyet használtál. A drágább, nevesebb pelenkák közül én a Liberot ajánlom.

Olcsóbb pelusok közül jó a Penny pelenkája: BabyTime

Aldi pelusa: Mylove

Rossmann és DM sajátmárkás pelusai is jók. Ezek mind gumis derekú pelusok. Illetve a Bella Háppy pelenka is nagyon jó.

Ár darabszámban szerintem a Penny, Aldi vagy Bella Háppy pelenkája éri meg a legjobban.

Illetve nálam a Libero a favorit.

Mindegyikből elég lenne még a 3-as méret.

2013. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Libero
2013. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó a Libero is,de nálunk nem bírta az éjszakát :( pampersnek is van gumisderekú bugyipelusa,még nem próbáltam,mert elég drága.
2013. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig a pampers premium care-t használtam,nem a nagyzolás miatt,de ezt vettük meg amikor megszületett és mivel bevállt nem szerettem volna próbálgatni,de most arra gondoltam,hogy a gumisat kipróbálnám,mert mostanában jártunk úgy sokszor,hogy a kaka kifolyt a derekánál hátul.
2013. jún. 29. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a Pampers Active Babyt szerettem a legjobban, de aztán olcsóbbra váltottunk, mégpedig az Aldi pelusára, és egyébként ezzel is teljesen elégedett vagyok. Igazából egyikkel sem volt soha baleset, ellentétben a Premium Care pelussal, azzal sűrűn előfordult sajna, egy csomag után nem is vettem többet belőle.

A libero sem jött be nekünk, abból aztán minden kifolyt...

2013. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eddig mi is Aldisat használtunk éjszakára is, nagyon szerettem. Most viszont újítottak rajta valamit és kifolyik belőle a pisi. Sajnálom, mert eddig nagyon bevált.
2013. jún. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os válaszoló, eddig én ezt még nem tapasztaltam, nem lehet, hogy a babádon változott valami, úgy értem nőtt, és ezért közel került egy másik mérethez, vagy többet iszik? Mert nekünk akkor voltak ilyen gondok még másik pelussal. Azóta figyelek ezekre jobban. Nekünk most sincs gond az Aldis pelussal...
2013. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi sokáig Liberót használtunk,mert bevált,és nem is váltottam volna.De a 3-as méretnél sajnos naponta 3-4 alkalommal kifolyt belőle a cucc.Biztos a babám testalkata változott,és igy nem illeszkedett.Próbaképp vettem Háppy pelust,és tökéletes.Elől és hátul is gumis a dereka.
2013. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 kg a baba, valószínűleg még anyatejes. Ilyenkor szerintem atombiztos pelust nem fogsz találni. Olyat keress, ami méretben jól illeszkedik a babára. Mindenkinek más jön be. Mi a Huggies-Pamperstől kezdve mindent kipróbáltunk. A Liberót amúgy szerettem, de nagyon drága, szerintem. Főleg napi 5-6 peluscsere mellett. Az Aldis nagyon jó, de mi azt csak hozzátáplálás után használtuk.
2013. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Biztos, hogy nem a babám változott és többet sem pisilt, mint szokott. Csütörtökön még a régi Aldis pelus volt rajta, gond nélkül bírta a 12 órát, pénteken már az új. Na, az úgy átázott, mint annak a rendje. Azt vettem észre, hogy nem olyan magas derekú, mint a régi és ez a baj. Nagyon nem örülök, mert 3 csomaggal vettem belőle. Vettem a Pennyben pelenkát, az sokkal magasabb derekú, nem is volt gond tegnap éjszaka.
2013. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!