Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babádat bántaná a kutyád,...

Ha a babádat bántaná a kutyád, mit tennél?

Figyelt kérdés
-pl.mit tennél a kutyával? Vagy úgy egyáltalán...
2013. jún. 29. 20:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%
én megválnék a kutyától. Természetesen próbálnék minél jobb helyet keresni neki, de nálam a gyerek az első.
2013. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
Menne a háztól.
2013. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
7%
Minimum lelövetném.
2013. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%

Most sokan megköveznek majd és lepontoznak.

Sajnos nálunk is ez a helyzet.

Csivavám van amiről tudni illik elég agresszív típus..

Eddig semi gond nem volt nem bantotta inkbb védte a babámat.

2hete elkezett mászni a babá azóta folyamatosa oda kap neki...a kis kezfejéfe,de NEM harapja meg "csak"odakap.


Nekem illetve a páromnak a kutyusunk volt a gyerekünk amég a babánk meg nem született.

Mindene megvolt (meg is van máig a kutyakanapétól elkezdve ruhák minden)

Velünk alszik vittük mindenhova magunkkal.

Adunk neki esélyt hátha csak furcsa neki a helyzet hogy valaki mellette mászik.

Nincs szívünk oda adni vagy eladni senkinek meg családtagnak sem!!

Nagyon/bízunk benne hogy javul a helyzet ha nem javul vagy rosszabbodik sajnos mennie kell.... :-(



Talán nálatok is ez a helyzet kérdező?

2013. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Babeli Zurzavar ***** válasza:
39%

mi megfogadtuk, hogy barmennyire is a kutya volt elobb, ha bantja a picit, mennie kell.

3 honapja odakapott neki, a homlokat harapta meg, egyertelmuen feltekenysegbol. akkor dontottunk ugy, hogy megy! egy ismerosunk vette magahoz, jobb neki ott, tobb ido jut ra, nem kell osztoznia a figyelmen. most egy hetig kellett ujra a kutyara vigyaznunk, oszinten szolva most jottem ra, mennyire nem banom a dontesunket, pedig korabban el sem tudtam volna kepzelni az eletem nelkule

2013. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%

Sok ember olyan könnyen mondja "kidobnám a házból..." "eladnám egyből"


Azt értsek meg rengeteg embernek a kutya a társa szinte a gyereke. Akitől nem könnyű megválni.

Persze a baba mindenhol az első ehhez nem fér kétség, de a kutya is egy érző lény

2013. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos igen, a hazikedvenc ellensegkent reagalhat az uj jovevenyre. Itt is ket lehetoseg van, az elkenyeztetett es az a kutya aki neveletlen, vagy akivel nem torodtek!....

Viszont ha csak "odakap" az meg mentheto.

"Lelovetnem"

no comment, Anyad buszke lehet râd!....

2013. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

Nálam ez attól is függ, mit csinálna és mi váltotta ki belőle azt, h bantsa... Pl ha odakapna, mert akkor nyulna hozzá a kicsi, mikor egy másik kutyát ugat és azt sem tudja mit csinál, akkor nem adnám senkinek. De ha direkt, nem odaszolas szintjén, durván megharapna akkor menne a rokonokhoz kertes házba ahol egy jó kutyabaratnoje is van. De erre remélem sosem kerül sor. Mi figyelünk arra, h ne okozzon fájdalmat a kicsi a kutyának, sokszor ad neki jutalomfalatot, simizi, és ha eszik, pihen nem nyúl hozzá. Szóval ha jolnevelt mindkettő és megvan a saját privát teruk, nem hiszem, h baj lehet.

Nálatok mi történt, h ezt kerdezed? :-):-)

Üdv. Egy egy éves baba és egy 7 éves nemetjuhasz keverék kislány anyukája. :-D

2013. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%

EZ a komolyságától függ h bántja...mint az egyik válaszoló is írta h csak "kap" meg lehet tanítani neki azt is h mit szabad mit nem...nem érti az a kutya aki eddig az egyetlen kedvenc volt h mással is osztoznia kell.

Nekeme gy westiem van de még példa erre nem volt nálunk. De mindig mutatom neki a lányomat és tanítom h már most ő is itt van.

És tényleg nem úgy van h egyből dobni kell. Mondjuk az is igaz ha agresszívan rátámad és bolond akkor persze én is elvinném. De megvannak erre a fokozatok h miként viselkedik a kutya. Szóval ez elég kevés infó ahhoz h mit tennék.

2013. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
58%
Ja azt elfelejtettem írni h nekünk is ő volt az első "gyerekünk" megszakadna a szívem ha meg kellene válnom tőle... ezért is szocializálom mind a kettejüket h bánjanak egymással... eddig szép sikerekkel :)
2013. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!