Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ott hagynátok egy éjszakára 6...

Ott hagynátok egy éjszakára 6 hónapos babádat a nagyszülőknél, amíg te apával meg a barátokkal elmentek szórakozni?

Figyelt kérdés
ott alvós buli lenne, 10kmre onnan, ahol lesz a baba. Éjjel-nappal a babámmal vagyok, viszem magammal mindenhova. Jó lenne egy kis lazítás, de ha arra gondolok, hogy nem velem lesz éjszaka nagyon rossz anyának érzem magam.

2013. máj. 28. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoptatsz, akkor miért ne!? Emiatt ne érezd rossz anyának magad! Ha maradéktalanul megbízol a nagyszülőkben, akkor bulizz jól. Ha gond van 10km 10 perc alatt áthidalható.
2013. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tápszeres+hozzátáplált
2013. máj. 28. 08:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen ha nem cicis
2013. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd ott. Végülis téged is felneveltek a szüleid, ha baj lenne a picivel, tudják, mit csináljanak. Akkor lennél rossz anya, ha mindennaposak lennének a dorbézolások és a gyerek a nagyinál dolgok. Kell a kikapcs., nehogy depis legyél, meg hát a férjeddel is kell kettesben lenned, vagy együtt kikapcsolódnod.
2013. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze,nincs anyatejhez kötve,simán.Én a szoptatott babám mellett is meg tudtam csinálni,hogy este fektetés után elmentünk,és mire fél kettőkor ébredt cicizni,már otthon is voltam.

Nektek meg még egyszerűbb.Emiatt igazán ne érezd magad rosszul,attól,hogy anya vagy,még nem szűntél meg nőnek is lenni.Jó mulatást.

2013. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hazamennék éjszaka, nem maradnék reggelig.
2013. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy ha felébred, nagyi is vissza tudja altatni, akkor igen. A fiam 10 hónapos, sajnos csak velem vagy az apjával tud este elaludni, és sokszor ébred, nagyon nehéz visszaaltatni. De ha nem lenne ilyen, akkor persze, menj nyugodtan, kell a kikapcsolódás:)
2013. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze h ott,csak fölneveltek ök is 1 v több gyereket is.meg barátnöm példáján okulva nálunk minden másnap elviszik a fiamat 3órahosszára v az egyik mama v a másik v keresztapja.barátnöm állandóan a fiával volt éjjel nappal,most 3éves a fia és még wc-re sem mehet el tölle mert ha nem lássa az annyát ordit.ugyh szerintem kell egy kicsit mással is h legyen és neked is kell a kikapcsolódás.
2013. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze!

4 hónapos volt a tápszeres babám, amikor lagziba kellett mennünk!

Azóta már másfél éves, és többször aludt a mamiknál. A vicc,hogy alapjában elég rossz alvó, de ilyenkor még sosem ébredt fel! :) Kell a lazítás egy anyának is!

2013. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én ennyi idősen nem. pedig a nagyszülők szoktak rá vigyázni.

nem hiszem, hogy kihagyhatatlan ajánlat.

pedig én sem vagyok ősanya, viszont paramami igen. :)

2013. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!