Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a babákra ebben a...

Mit adtok a babákra ebben a "szép" időben amikor kimentek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezek ilyan butaságot, mert nem tudom, hogy ráadjam e a babára a téli overálját, vagy sem? Ha már most ráadom, akkor hogyan fogom öltöztetni amikor már tényleg itt lesznek a mínuszok?
2009. okt. 15. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposak vagyunk, tegnap megpróbáltam levegőre vinni. Még nincs overállunk, de amint tudok veszek, mert az a célszerűbb. Ugyanis ráadtam a rugi fölé 2 nadrágot, 2 pulóvert, sapka.. utálta, alig bírt megmozdulni szegény. Én is majd megfagytam. Inkább itthon maradunk, ebben a szélben, esőben, majd sűrűbben szellőztetek. Megvárom amig normális őszi idő lesz.
2009. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bady,vékony pulcsi,kardigán,kabát,harisnya ,bélelt nadrág sapi. Én még ráhúzom a babakocsira az esővédőt is így nem éri a szél és még tetszik is neki. Ki kell vele menjek ha csak fél órára is.
2009. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ráadom az overált, alá harisnya. Télen pedig nadrágot is adok alá. Ma megyünk először, kiváncs vagyok mennyire lesz melege. Tegnap vettem a tescoba 5100 ft-ért nagyon jónak néz ki. Igazából 2-5 fokok vannak, ez már téli hideg, hiába van ősz.
2009. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp adok rá overált, 10 hónapos, nálunk 4 fok van(jaj az már majdnem mínusz)....és ma már muszáj kivinnem délután, mert nagyon nyűgös a bezártság miatt.Body,harisnya,nadrág, pulóver, overál, sapka, betakarom egy kis pléddel, lábzsák, és mehetünk!
2009. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem öltöztesd fel úgy mintha tél lenne, mert ettől a hülye széltől olyan érzetünk van, mintha keményen röpködnének a minuszok. Sőt!
2009. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!