Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok, akiken végeztek...

Lányok, akiken végeztek mellnagyobbítást! Milyen érzés utána felkelni? És amikor hazamentek, és utcára kimentek, szép ruhákat felvesztek? Kényelmetlen még egy darabig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

nem, csak szokatlan, gondolom.bár én nem csináltattam meg a melleimet, de nem írt neked senki, ezért gondoltam , írok.

jójó, bocsi, tudom, értelmes válaszokat vársz:DD

am szerintem eleinte fáj a seb, de után jó érzés lehet, mert büszke vagy rá.gonolom én

2011. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
57%

Szia!


Én most lettem túl rajta 4 napja. Az első felkelés nekem kellemetlen és feszítő érzés volt, de hidd el, csak az első nap ilyen, óráról órára jobb lesz! Kapsz majd fájdalomcsillapítót is, ha kérsz. Ahogy tágul a bőr, annyival könnyebb lesz mozogni. Ja és fontos: Miután felébredsz lesz majd két cső bevezetve a melleidbe, attól nem kell megijedni, nem fájdalmas, ha kiveszik! A lényege, hogy sóhajtani kell egy nagyot, miközben kihúzza és akkor nem is fogod érezni!

De ezt az orvos is mondani fogja!


Remélem tudtam segíteni!

2011. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!