Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan textillpelenka,...

Van olyan textillpelenka, amit ha bedobok a mosógépbe, a következő adag mosás nem lesz tiszta fehér szöszös?

Figyelt kérdés
Ez egy első osztályú pelus amit vettem és mégis ilyen....
2008. jún. 23. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem elég fura. Én 6 illetve90 fokon mostam ezeket, nem is nagy márkákat, sima cseh tetrapelust, illetve a bababörzén vásárolt névtelen textilpelust, de sose tapasztaltam ilyet.
2008. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is a csehet vettem es csak 40fokon mosom. Lehet, hogy valami átverés volt és vmi kínait adtak el a cseh zacsijában? És elég gagyinak is tűnik, bár másmilyen textilpelust nem láttam még közelről. :O(((
2008. jún. 23. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a tescoban vettem cseh textilpelust és semmi probléma vele,de a brendonban lehet kapni magyart az is jó.Egyik sem szöszöl.
2008. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem szöszöl,pedig én textilpelusba is pelenkázom.A mosógépnek semmi baja tőle.
2008. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem dobd ki a fenébe vagy jó lesz törlőrongynak. Pláne, ha azt teszel a feje alá, aztán elkezdi rágcsálni és telemegy szegény baba szája szösszel. Nekem két fajta is van, de egyik sem szöszöl.
2008. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!