Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van kézben nap közben...

Mennyit van kézben nap közben 0-6 hónapos babád?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
enyém 7 hetsen, sztem egész nap kb. 1 órát van kézbe az etetést leszámítva. nagyon jó kisfiú:)
2013. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, őgy gondoltam, hogy az evéseken kívül.


Mivel foglalja le magát a kisfiad?

2013. jún. 30. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hós.Nap közben 1-2 órát van kézben.
2013. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem számolom amennyire neki szüksége van .....


szerintem felejtsd el az óra nézegetését nem ezen múlik a dolog ... elkényeztetni nem tudod, max csak az igényeit elégíted ki, elvégre azért van az a gyerek mert kellet, akkor tess RÁ, és csak RÁ figyelni és nem másokhoz hasonlítgatni


tess leporolni a kispolcot és elővenni az anyai ösztönöket :-)

2013. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam igaz már 8 hónapos, de az első három hónapban rengeteget volt kézben! Bár nem volt hasfájós, de sírdogált egymagában, ezért folyton kézben volt! Kb. 4 hós korától kezdett eljátszogatni jobban.

2013. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hordoztam, szoptatom és velünk alszik 1 éves. 0-6-ban még a kiságyában aludt mellettem, de elkezdődött a fogzás :) nem kézben volt, ha igényelte, hanem rajtam! Jól írta az egy válaszoló: könyvespolcot lesöpörni! Anyai ösztönök. Ők még ösztönlények, nem manipulálnak, CSAK ANYA közelségére vágynak :)
2013. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nézelődok magában, odarakom a csörgöit neki azt is elnézegeti, meghát a tesóit is szépen figyeli. Csakakkor veszem kézbe ha sír:)
2013. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eszembe sem jut hasonlítgatni - főleg, hogy óriási különbség van a 0 és a 6 hónaposok között. Csak kíváncsi voltam :)


Köszi mindenkinek.

2013. júl. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!