Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honaposan normalis a sulygya...

3 honaposan normalis a sulygyarapodas lassulasa?

Figyelt kérdés
3 honapos, 3 kg-val szuletett, eddig jol hizott, de most ztan elmult ket hetben csak 13dkg-t, most 5,44 kg. Amugy nem aggodnek, mert vigyori, pirospozsgas, edes kis baba, es orokmozgo is - talan attol? A tieket mikor lassult le es mennyi volt a sulya 3 hosan?
2009. okt. 15. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ugyanez történt velünk is 1 hónapja, szinte dekára pontosan. A doki már riogatott, hogy baj lesz. Ne aggódj, ha jókedvű a babád, semmi gond. :) Azóta nálunk ismét beindult a gyarapodás.
2009. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NE adj plussz tápszert, ha szopik!
2009. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj, igen. Első vagyok. Igaza van a második hozzászólónak. Én is vacilláltam, adjak-e neki tápszert (anyatejes). Szerencsére kitartottam. Nem volt rá szükség.
2009. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én babám is 3 kg-mal született. 3 hónaposan 4900 g volt a súlya. Szrintem meg lehetsz elégedve a majdnem 5 és fél kg-mal. Én kevesellettem az enyém súlyát, de a gyerekovos is és a védőnő is nyugalomra intett és azt mondták, hogy átlagos.

Az enyém havi átlag 500-600g-ot hizik. Most 5 hónapos és 6300 g. Hát nem egy dundika, inkább teljesen átlagos a súlya.

2009. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia, koszi az elsonek, az jo, ha ujra hizik :)

A masodiknak: latod csak szopizik, es semmikepp se szeretnek tapszert adni, azert is felek kicsit...

Most valahogy tobbet is bukik. Talan tul gyakran etetem?

De nem akarom, hogy csokkenjen a tejtermeles, a fejes meg irto munkas (es ha pont akkor akana szopni, es nincs...), meg valamelyik nap probaltuk az uvegbol, hogy az apja is tudja, mikor elmegyek, es el sem fogadta.. Nem akarok tapszert! De akkor adok neki idot, es nem aggodom. A vedono azt mondta, nem aggodik, de...

szoval koszi!

Van esetleg meg masnak is ilyen tapasztalata 3 honaposan?

2009. okt. 15. 14:55
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, akkor jo tudni :)))

Koszi nektek!

2009. okt. 15. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is pár napja tettem fel ugyanezt a kérdést. Nekem is 3 hónapos a babám és ő is alig hizik mostanában. 1 hét alatt csak 10 dekát hizott. Párszor adtam neki tápszert pótlásként, de mostmár nem adok, mert nem is sir hogy éhes, akkor minek. Teljesen kiegyensúlyozott, ugyanúgy pirosan ragyog a pofija ahogy te irtad, akkor biztos nincs gond.
2009. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!