Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor tettétek lejjebb a...

Ti mikor tettétek lejjebb a matracot a rácsos kiságyban?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt akkor a babátok, és mit tudott?

2013. júl. 1. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt, csak forgott. De vannak olyan babák, akik egyik napról a másikra már felülnek, felállnak, mászni kezdenek, hiába nem csináltak előtte nap még szinte semmit.
2013. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt, azért kellett lejjebb tenni, mert úgy gondoltam hamarosan feláll. 2 hétre rá meg is történt.. :-)
2013. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7 és fél hónaposan, mikor már felült, és rá pár napra el is kezdett mászni, 2 hét múlva meg már fel is állt. most 9 hónapos és imád álldogállni az ágyában :)
2013. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én akkor tettem lejjebb, amikor már fel tudott térdelni a kislányom.
2013. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7,5 hónaposan elkezdett kúszni, akkor tettük le, megelőzvén, hogy ha egyik pillanatról a másikra feltérdelne, ülne, állna, mászna ne legyen gond. Jól is tettük,mert egy hét múlva felült és a többi is jött sorban.
2013. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fél éves korában, mert akkor már négykézláb állt.

7 hónaposan ült kapaszkodás, támaszkodás nélkül, és rá 4 napra (ma) felállt a kiságyban.

2013. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 8 hónapos korában, amikor már fel tudott térdelni.
2013. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2013. júl. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!