Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek orvoshoz kell...

Szerintetek orvoshoz kell vinnem a babámat?

Figyelt kérdés
Ma aranysárga helyett inkább barnás volt a széklete. 2 hónapos,és csak anyatejet kap. Kicsit mintha nyákos is lenne,nem tudom mi lehet. Picit náthás,napi 2 - szer porszivózom az orrát,van váladék,de talán nem olyan sok.
2013. júl. 1. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet attól nyákos a széklete, hogy a váladék hátracsorog a garatban. Én elvinném orvoshoz ha náthás, inkább vizsgálja meg a doki.
2013. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát,gondolom az lesz a legjobb. Holnap el is megyünk akkor.
2013. júl. 1. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:

A nyákos, barnás széklet utalhat az anya által elfogyasztott, így az anyatejen keresztül a babába kerülő étel allergizáló hatásától.

Nekem 2x volt náthás a fiam kicsiként, orrszívózást, tengervizes sóoldatot használtunk orvos javaslatára.

2013. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha valamitől allergiát kapott miattam,ez mennyi idő múlva múlik el? Mitt tettem szegénnyel?
2013. júl. 1. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyalkas szeklet attol van, hogy nathas. A szine attol valtozott, hogy te ettek mast, de hogy ez allergia-e, azt en nem tudom. Elso baba, en ilyenkor minimum telefonaltam a dokinak, de jobb szerettem, ha latta is. En is orvoshoz vinnem.
2013. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta, hogy amíg a kaki nem véres vagy nem büdös hasmenés, addig nem kell gyötrôdni amiatt, hogy milyen. És ha rendesen szopizik, nem nyügi és nincs láza, akkor az csak sima nátha, amivel én nem szívesen vinném be egy telebacizott rendelőbe. Én max felhívnám a dokit, és akkor vinném be, ha ő azt mondja.
2013. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha csak náthás, akkor nem. Figyeld, lázasodik-e.
2013. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!