Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hos fiam megégette a kezét...

10 hos fiam megégette a kezét és eléggé szép hólyag lett rajta két ujján is, el kellene vinnem orvoshoz vele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én elvinném hogy írjon rá valami kenőcsöt. Este ha elalszik kendd be neki fenistillel az jó égésre hűsíti.

Nem tartottad neki hideg víz alá mikor megègette? Akkor nem hólAgosodott volna fel és nem ég meg olyan mélyen. Szegènynek biztos fájhat! Hogy égette meg?

2010. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hirtelen olyan sirásba kezdett hogy egyáltalán nem tudtam megnézni,harapta magát úgy fájt neki,nem lehetett kézben tartani mert ugy fetrengett jajj rettenetes volt,mivel már rég nem égett a gáz igy nem mindjart tudtam hgoy megégette magát,azt hittem odacsipte.meg elöször csak piros volt,na 1 óra mulva néztem...atya ég,minden ujján hólyag ahogy megmarkolta a rácsot.a vicc hogy nem engedte el azonnal ugyhogy rendesen átégett.nagyon nagy hólyagja lett a hüvelykujján.mint a kisujja.nagyon szégyenlem magam én egész este nem aludtam.orvos ma azt mondta semmi baj,csunya a seb de nem vészes,csak hólyagos.nem kivánom senkinek amit este átéltem,nagyon szenvedett.viszont ma reggel ugy mászik mintha semmi sem történt volna ,egyáltalán nem fáj neki.
2010. aug. 2. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!