Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ültethetem sportbabakocsiba 6...

Ültethetem sportbabakocsiba 6 hósomat, ha?

Figyelt kérdés
Ha már támaszkodva tud ülni,illetve háton fekve is fel ül félig,hasizomból.Vagy csak félig ülő helyzetbe emeljem a háttámláját?Hogy csináljam?
2013. júl. 1. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

:) Pont ezt a kérdést akartam feltenni, köszi! :)

Babám 7,5 hós még nem tud ülni, de Ő is ültetve van a kocsiban, mert másképp nyüszög, ha nem lát ki. Nagyon szépen ül benne. Engem is érdekelne, hogy árt, vagy sem?

2013. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 7 és fél hónaposan ült stabilan magától, rá egy hónapra kezdtem használni a sport részt, és még mindig elfolyik benne egy kis idő elteltével, mikor már fárad.

Én biztos nem tennék egy ülni nem tudót még bele, de ezt mindenki maga mérlegeli. Szerintem már nem ezen a pár héten fog múlni.

9 hónapos baba anyukája

2013. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt a lányom, amikor sport babakocsit vettünk neki, olyat, ami 175 fokig ledönthető, tehát majdnem teljesen vízszintesig. És egy fokozattal feljebb raktuk, tehát nem is feküdt teljesen, de az üléstől még nagyon messze volt. Ennyi nem árt neki, nyilván nem órákat van így, ha elalszik, akkor lefektettem alsó állásba...
2013. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen ne ültesd fel,csak félig,úgy is kilátnak,nagyon megterheli a gerincét...
2013. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak az első szintig emeld meg, az még nem terheli a gerincét. A kislányom 6 hónapos lesz, és már régóta nyomja fel magát ülésbe. Néha rápattintom az autősülést a babakocsi vázára, és abban elvan, de még ott is emelgeti a felsőtestét.
2013. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor ültetheted normálisan,ha már támaszkodás nélkül tud ülni és nem homorítja be a hátát.Ez kb. 9 hós kora körül lesz majd.Ha dönthető, akkor olyan szögben ahogy a hordozókban(autós)van.
2013. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben.Köszi a válaszokat!

Akkor nem ültetem fel teljesen.

2013. júl. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!