Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának későn...

Akinek a babájának későn jöttek ki a fogacskái mikor adtatok már neki nem teljesen pépes (botmixeres) ételt vagy amit Ti esztek? Hány foga volt és mennyi idős?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányom és most jön a 2. foga. Még külön főzök neki és botmixerrel pépesítem. Védőnő azt mondta amíg legalább 4 foga nem lesz ne erőltessem a "normál" kaját. Amit már eszik és nem pépes: kölesgolyó, kifli, banán.
2013. júl. 1. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

10 hónaposan már azt ette amit mi, úgy ahogy mi, persze a husit picire vágtam.

0 foga volt akkor

2013. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos 2 foga volt eddig most jőn mèg 5! Nem eszi meg a darabosat! Öklendezik
2013. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom most 10,5 hónapos egy fél foggal, de kb. 8 hónapos korától már eszik darabosat (banánt kapott akkor még csak). Már elég sok mindent eszik (ma pl. első vacsira megevett egy szelet szalámis kenyeret katonákra vágva, mellé paradicsommal), túl kemény dolgokat mondjuk még nem adok neki (talán a keksz, de az meg a szájában szétjön). Ha tiszta pépes ételt kap, már nemigen tetszik neki (maradt néhány bébiételem).

2013. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10 honapos lesz a kisfiam, 2 hete nott ki az elso foga, most 3 van.

Kb 2 honapja a zoldsegek egy reszet villaval torom ossze. A husit meg mindig turmixolom.

2013. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majdnem 11 hónapos a lányunk és 2 foga van. Nekem is azt mondta a védőnő, hogy teljesen pépeset adjak neki, amíg nem lesz több foga. Én ennek ellenére próbálgatom, hogy kicsit darabosabbra hagyom, de nem tudja megenni, csak a teljesen pépeset.
2013. júl. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezőjét mondta a védőnő 9-10 hónapos korában.Aazt mondta, hogy még a fogzásnál is segít, ha darabosat rághat, tegyem el a botmixert. De kb. 7-8 hónapos korától eszik kenyeret (májkrémes, sajtos stb.), pedig foga csak 10 hónaposan lett. Most jött ki a 4. , de már egy ideje azt eszi, amit mi, csak kicsit összetöröm neki.
2013. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!