Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 6 hónapos babátok is...

A ti 6 hónapos babátok is mondja egyfolytában?

Figyelt kérdés
egy bő hét múlva lesz 6 hónapos a kisfiam de pár napja olyan furcsán viselkedik,alig lehet elaltatni,altatja magát majd sír,aztán megint altatja magát,majd jó esetben elalszik nagy nehezen,a babakocsiban ugyan ez,rajtam még feszíti is magát.Ha fent van,mindig mintha elégedetlenkedne,hangosan mondja de nem sír csak olyan hangos,mintha semmi nem tetszene neki,harapdál is,már menne is de még nem igazán,csak forog meg majdnem ülésbe húzza magát.mi ez? nálatok is van?köszönöm
2013. júl. 2. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogzás, mozgásfejlődés. Nyugtalanná, nyűgössé teszik a babákat. Az enyémnek is vannak ilyen időszakai, ő 7 hónapos.
2013. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 11.-én lesz 6 hós,de pontosan ugyan ezt csinálja.Semmi se jó neki.Állandóan hangosan kiabál,meg nyöszörög,hisztizik.Ha felveszem ő is csak feszíti magát,rugdos.Jön a foga azért is nyűgös,meg ő már mászik,vagyis próbálkozik,és mérges ha nem jut előrébb. :D
2013. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi,igen ilyesmi az enyém is de szörnyű,mert eddig olyan kis nyugis volt,elnézelődött de ez úgy látszik,vége.
2013. júl. 2. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:

6 hos lànyom sikitozik egész nap :s

most tanul màszni

2013. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Most lett 6 hónapos a fiam és lassan egy hete állandóan nyüglődik , elégedetlenkedik. Nem jó neki semmi, gyakrabban is kér enni és az altatás rémálom. Másfél órán keresztül altatom mire elalszik rendesen este mert állandóan felkel. Nap közbeni alvást nem is említem. Mondhatni levegőt sem tudok venni tőle. Eddig nyugodt baba volt:-(
2013. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!